Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán licitáltam valamire...

Vaterán licitáltam valamire de közbe jött egy pénzügyi gond mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
az a helyzet h licitáltam vmire még nem járt le,azóta igényeltem a licitvissza vonást,de tényleg nem tudok utalni?most milyen büntetést kapok?kitiltás,negativ vagy el lehet intézni vagy mi lesz?normális válaszokat légyszi..
2011. okt. 11. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, kitiltani nem fognak. Írj az eladónak, amellett, hogy kérted a licittörlést. Kérj fizetési haladékot, ha nem kapsz, kérd a licit törlést levélben is. Ha nem lehet egyezkedni az eladóval, akkor ad egy negatívot. Milyen termék? Sokba kerül?
2011. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Le kell írnod az eladónak hogy miért kérted a visszavonást és azt is hogy ha fejre áll se tudsz utalni. Én is voltam így szekrénysorral a szállítást nem tudtam megoldani, megbeszéltük kaptam és adtam semleges értékelést mert pozitívat ilyenkor nem lehet, oda majd írd bele hogy nem várt okokból nem tudtál fizetni, max ha bunkó az eladó akkor negatívot ad, de nem fognak kitiltani vagy ilyesmi. Ha meg nem te nyered meg a licitet akkor nincs semmi gond bár olyan eget rengető gond így sincs.
2011. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jól van írtam neki korrektnek tűnik,én komolyan meg akartam venni tőle a terméket.de tényleg nem tudok most neki fizetni..köszönöm a válaszokat +ok mennek :)!
2011. okt. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!