Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőletek is duplán akarja...

Tőletek is duplán akarja levonni a TELENOR a Családi Csomagra az összeget? FONTOS AKI BENNE VAN A CSOMAGBAN!

Figyelt kérdés
Kaptunk egy sms-t, hogy a kártyásoknak 1-jén törlik az ingyenes családi csomagot, ezért 1-jéig mindenképpen nyilatkozzunk arról, hogy a családi mini vagy a korlátlan családi kell. Június közepén jött ez az sms. jún 30.-án gyorsan a 1741-en lemondtam és megrendeltem a korlátlant, le is vonták rá egyből a 930 ft-ot. Erre ma azt írják az sms-ben, hogy 8.-áig töltsek a kártyámra mert nem tudják levonni a 930-at ezért 8.-ától felfüggesztik a családimat, ha nem töltök rá. Kiderült, hogy akkor van a telefonunk fordulója, tehát akkor zárják le havonta és ők ekkor vonják a szolgáltatás díjait. Ezt honnan tudjam, miért nem mondták, írták, hogy erre figyeljen az ember? Hány emberrel játszották ezt el? Biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen, csak lehet, hogy sokan nem szólnak semmit, azt mondta a telefonos hölgy, hogy SAJNÁLJA, hogy nem jól lett az sms megfogalmazva....Én tehetek róla. Van 2 kicsi gyermekem. Nem szórjuk a pénzt és akkor így megszivat a pannon, bocs telenor. Vagy így akarnak több pénzt beszedni, mert az emberek 50 %-a szerintem így csinálta ahogy én. Van ehhez joguk?
2011. júl. 4. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!