Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor mi a helyzet a...

Most akkor mi a helyzet a reálhozammal? Fogok kapni pénzt vagy nem?

Figyelt kérdés
2003 óta fizetek a magánnyugdíj pénztárnak,összesen 678.000 ft gyűlt össze rajta.Mikor volt ez a nagy kavarodás,hogy marad vagy átmegy az ember az államiba,én nem intéztem semmit,tehát automatikusan átkerültem az államiba.Később kaptam valami levelet,a biztosítótól,hogy töltsem ki,és akkor megkapom a reálhozamot.Sajnos annyi gondom volt akkor,hogy valahogy elmaradt.
2011. júl. 7. 04:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltál semmit, akkor arra a címre fogják postázni, ami a mnyp szerződéseden volt 2003-ban, vagy ha azóta változott az a címed és bejelentetted az mnyp-nek, akkor arra. De ez még nem jelenti azt, hogy volt is reálhozamod, ugyanis voltak nagyon rosszul teljesítő pénztárak, amiknél 0 a reálhozam.
2011. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ing-ről van szó,azt hiszem a papíron 78.000 ft volt rajta.
2011. júl. 7. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!