Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Párom 15éve magánnyudíj...

Párom 15éve magánnyudíj tag,2éve átlépett az OTP-től az AEGON-hoz, és még most is azt írja h a reálhozam 0 ft. Létezik ez?

Figyelt kérdés
Kb 2hónapja egyik nap 131 ft-t írt,másnap reggel már 5000-t,akkor este meg 7000t. Hogy van ez,tényleg nincs neki reálhozama,vagy még mindig számolják?? Van aki az aegonnál van átlépőként és nincs reálhozam??
2011. júl. 8. 08:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet 0. Vannak olyan pénztárak,akik annyira "jól" működtek,hogy negatív reálhozamot sikerült csinálniuk. Az a legszebb,ha még ők se tudják,hogy mennyit.
2011. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy azok rosszabbul jártak akik átléptek de ez azért túlzás,hogy 0 ft:( Én is AEGON-os vagyok és nekem elég szép összeget ír és nem változik már egy ideje. Igaz én nem léptem át sehova.
2011. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Persze,én megértem h 0ft 150ezer hozam után,de akkor miért van az h egyik nap 131,aztán meg 5és7ezer ft-t mutat ki reálh-nak,most meg semmit??

Mikor kijött ez első összeg azt 1 aegonos ügyintézővel néztünk,aki azt mondta h olyan 40és 80ezer között lesz a raálhozam,amikor meglátta az összeget,nem akart hinni a szemének.amikor meg láttuk a 7ezret azt hittünk,hogy ez a 2év alatt összegyűlt aegonos hozam,és majd hozzáírják a többi (13év alatt összegyűlt) otp-set is,de nincs sehol semmiből semmi. Van aki járt már így?

2011. júl. 8. 13:50
 4/19 anonim ***** válasza:
a kiszámolt reálhozamból még mindenféle költségeket vonnak le, ezért balhézott a PSZÁF,hogy fogják vissza magukat és nem számolhatnak mindent ide.
2011. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az az érdekes,és amit a legjobban nem értek, hogy van egy ismerősöm, 26éves,neki még márciusban kiküldtek egy értesítőt h a 35ezer tőke után,mondom TŐKE,után kap majd 10.000ft-t. Életében össz-vissz dolgozott fél évet.Asszem ing-s.

A párom meg 15év munka után nem kap semmit??Mi még nem kaptunk ilyen értesítőt,csak azt h mit akarunk a pénzzel csinálni.Kártyára akarjuk ha lesz belőle valami.

Arról se kaptunk semmit sem,hogy ok kártyára küldik majd,nem tudjátok ennek utána lehet érdeklődni valahol??NEhogy pl rosszul kitöltött nyomtatvány miatt ne küldjék kártyára.

2011. júl. 8. 14:35
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ő azért kapott értesítőt még akkor mert hogy esély sem volt rá h érkezzen neki több pénz a nyugdíjszámlájára,mert hogy munkanélküli már 1éve??
2011. júl. 8. 14:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Márciusban még nem küldhettek értesítőt arról, hogy majd mennyit kap,mert még nem tudták.Csak most számolják.
2011. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

láttam a papírt. Jó lehet h április volt,mikor megkapta,de az biztos,hogy én még akkor azt a papírt se kaptam meg,hogy mit szeretnék a pénzzel csinálni.

De most nem ez a lényeg hanem h ez a mostani 0ft azt jelenti,hogy ez ennyi is marad,vagy még lehet-e h számolják??

2011. júl. 8. 22:09
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is átlépő voltam. Ma már írt adatot. Remélem Nektek is.

nem tudom, melyik nap volt először, nem néztem minden nap. Egy hete azt mondták telefonon, hogy e hónap végéig mindenkinek kiírják.


manju

2011. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szia.Köszi h írtál.

Nekünk még mindig nem ír semmit reálhozamnak. Érdekes h a 128ezer-ból hozamból nincs reál. remélem h az van h még nincs kiírva az összeg. A napokban fejezték be a nyugdíjpénztárak a pénzek összesítését,hát haladhatnának!!

Ha lesz egyszer valami,megírom.

2011. júl. 23. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!