Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Legális dolog lenne kis szóró...

Karibimbo kérdése:

Legális dolog lenne kis szóró lapokat dobálni a környéken azzal, hogy olcsó üres dvd?

Figyelt kérdés

Szoktam rendelni az internetről üres dvd pendrive stb köztudott ott harmad annyiba kerül és össze szoktunk jönni

páran hogy ingyen legyen a házhoz szállítás csak mivel minden hónapban nem kell mindenkinek ezért nem mindíg jön össze a dolog ezért gondoltam itt a környéken vagyis az utcában bedobnék szórólapokat a postaládákba és úgy rendelnék persze ugyanannyiért amennyiért én veszem szóval nem tennék rá plussz költséget. Csak azért akarom hogy megérje nekem rendelni


2011. júl. 9. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Erősen illegális mivel Magyarországon kereskedelmi forgalomba csak hologramos DVD kerülhet. Mivel te toborzod az embereket kereskedelemnek minősíthető, esetleg valami "jótét lélek" postaládájába dobod és feljelent.

/amúgy én is piacon veszem, ugyebár jelentősen gazdaságosabb/

2011. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

illegaális, mert csak azok adhatók el, amire jogdíjat is fizetsz.

ugyebár számlát is illendő adni, nehogy kifogj egy adóhivatalost aki aztán a gatyád is lepereli.

2011. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát boltból rendelem van számla azt is tudok adni vagyis hát legalább fénymásolatot mert az eredeti kell nekem mivel az én nevemen van a rendelés a jótálásos dolgokra kell a számla levél. de ezek szerint hanyagoljam inkább csak rokonokkal ismerősökkel továbbra is.
2011. júl. 10. 06:38
 4/4 anonim ***** válasza:

NEKED kell számlát adni.

kiváltani a vállalkozóit, venni egy számlatömböt és úgy.

a fénymásolat érvénytelen.

2011. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!