Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teljesen véletlenül ütöttem...

Teljesen véletlenül ütöttem le egy terméket az e-bayen! Mi ilyenkor a teendő? Egyszerűen nem tudom kifizetni, félrenyomtam

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom kifizetni, félrenyomtam:(( nagyon fontos lenne, nem akarok behajtókat vagy akármi:((( írtam az eladónak is, de nagyon félek!!
2011. júl. 11. 02:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ja és ez egy élő hirdetés, még van neki 5 db...talán meg kéne tanulnod angolul, mielőtt klikkelgetsz össze-vissza
2011. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

azért mondtam, hogy nem élő, mert nála, mint felhasználó nincs kinn!!! csak ha a saját vásárlásaimból nyitom meg, akkor van kinn, hogy van még öt termék, de ez nála nem jelenik meg.


azért kattintottam a buy it now-ra, mert az összes többinél, amit addig megnéztem, csak kosárba tette a terméket, és kimutatta az összegzést. ennél meg másképp volt.


és ha nem tudok fizetni, milyen következmények lesznek? mennyi lehet vajon a büntetés? egész éjjel ezeket olvasgattam, de egyszerűen nem írnak semmi konkrétat róla. és igen, amint leütöttem, és észrevettem, azonnal írtam neki, de még nem reagált.

2011. júl. 11. 13:55
 13/18 anonim ***** válasza:
negatívot kapsz, kitilthatnak...és ha kedve van az eladónak, akkor beperel a szerződésszegés miatt
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

olvastam valami ebay-es ilyen büntetésekről. de semmi részletes nem volt róla:(


ezentúl persze sokkal jobban odafigyelek, soha nem hibáztam még ilyet, pedig vásároltam már párszor ilyen helyeken:( nincs valami tapasztalat, hogy mennyire elnézőek?:S

2011. júl. 11. 14:03
 15/18 anonim ***** válasza:
Levelezd le vele és tisztázd a félreértés az Ebay belső levelezőjén keresztül, hogy maradjon nyoma. Nekem egy pár dolláros félrenyomás után az adataimat átadták egy behajtó cégnek és exponenciálisan nőtt az összeg.
2011. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
az a rossz, hogy írtam neki e-bayen is, e-mailben is és nem reagál! pedig legalább egy "nem"-et kéne írnia, nem? de nem reagál semmire, pedig a saját nyelvén írtam!
2011. júl. 13. 10:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Indíts egy 'dispute'-t. Ott szükséges neki válaszolni.
2011. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
már írtam az e-bay-nek is. dispute-ot hol indíthatok? azt olvastam, azt csak a sértett eladó indíthat.
2011. júl. 13. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!