Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy hajtsam be rajta a...

Hogy hajtsam be rajta a tartozását?

Figyelt kérdés
Nála van egy x10 mini pro telefonom,bizonyítékom van rá h az enyém,mert a telefon papírjai nálam vannak,csak idő közbe még össze is törte,csak az elejét kell kicseréltetni,8ezer forint,szóval így is használható,de a megcsináltatása se sok!Erre van bizonyítékom,de ezen felül még nagyon nagyon sokkal tartozik...minden nap hívom,meglépni nem hagyom,nem meri elárulni,h hol lakik,a munkahelyét tudom h hol van!Menjek oda mindig a pénzemért?
2011. júl. 14. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A bankok meg a behajtó cégek azt a módszert választják, hogy addig zaklatják az illetőt, amíg megadja magát és fizet. Gondolom eredményes a módszer, ha már csinálják :)
2011. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én több mint 1 hónapja,minden nap hívom emiatt...de neki "vannak más kiadási"A tartozás az első!!!!
2011. júl. 14. 07:40
 3/10 anonim ***** válasza:
miért is adtad oda neki a telefont? és egyáltalán kinek?
2011. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az exemnél van,mert nem tudtam h egyik este elver és más nap hazaköltöztem!Hirtelen történt minden!
2011. júl. 14. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
ha bántalmazott akkor miért nem jelented fel és kitálalsz a rendőrségnek?
2011. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább a telefon kérdésen.A testi épséged fontosabb!
2011. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy ellentmondás van a sztoriban.Együtt laktatok,elvert,te hazaköltöztél,és nem tudod hol lakik,Nem ott ahonnan eljöttél?
2011. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azóta eltelt 5hét,ha elmentem vna a rendőrségre,attól nem lett vna jobb az egészségi állapotom,de mivel egyedül nevelem a gyerekeim-nem közösek-a pénzre nagyobb szükségem van így ovi,iskola,sz.nap,n.nap előtt!
2011. júl. 14. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Az hogy rendőrséghez fordulsz, nem egészségügyi kérdés, az "egészségügyi kérdéseket" ilyenkor egy pszichológus tudja megoldani, vagy ennek hiányában az édesanyád, barátnőd, stb és hogy ki tudd magadból beszélni a problémákat. Rendőrséghez kellett volna fordulnod, mert amit az (ex)párod tett, az bűncselekmény. Ugyancsak a rendőr tudnának segíteni a telefonok és más értékek előkerítésében.
2011. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok,nincs ellenmondas,alberletbe laktunk,azt meg egyedul nem tudta fenntartani,elment egz kisebbe,olcsobba...
2011. júl. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!