Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futár elvisz egy nagyméretű...

Futár elvisz egy nagyméretű rattan hintaszéket? Postán akár ezt fel tudom adni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószinűleg el, de: elég nagy a befoglaló mérete, és nem csak a súly, hanem az ún. térfogatsúly is számít, ami kb 130kg/m3. Márpedig egy ilyennek szerintem 2m3 is van a befoglaló mérete. Szerintem ekkora súlyt többtízezerért visznek el...
2011. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
posta elviszi, ha a 3 kiterjedésbeli mérete nem haladja meg a 3 m-t és nincs 30 kg
2011. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, a leírt paraméterekkel elviszi a posta. 1995-ért már másnap ott van. Én is postás vagyok, és elég vizuális típus, és most elképzeltem, hogy hogy a francba mérném meg a súlyát azon a kis mérlegen, ami nekem van... :D :D :D
2011. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak ötlet: ráteszel egy-két deszkát a mérlegre, leméred, aztán a széket és levonod a deszkák súlyát.

Ötletem ingyért felhaszálható...

2011. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó a jó ötletet (bár van egy sanda gyanúm, hogy ledőlne), de akkor is le kéne vennem az asztalról a mérleget. Meg majd szólok az ügyfélnek, hogy ugyan hozzon már pár szál deszkát is, mert az a postán nem terem.:D :D :D Jó az ötlet, de kedves kérdező, remélem nem éppen hozzám hozod azt a fotelt. :D
2011. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ilyeneket nem szokták lemérni, csak megsaccolják...ugyanúgy, ahogy a bringákat sem méri senki, amikor feladják
2011. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!