Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkát szeretnék vállalni,...

Diákmunkát szeretnék vállalni, rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, most délután valószínű hívtak egy helyről, de csak most vettem észre. Már mondhatok is le az egészről?

Figyelt kérdés
Légyszi, ha tudotok válaszolni, akkor válaszolljatok, három hete munkát keresek, az összes létező munkára beadtam az önéletrajzom, de soha sehonnan nem hívtak vissza, most lehet hogy végre felhívtak, én meg nem vettem fel. Akkor most már ne is reménykedjek? :( Ez annyira rossz, én megőrülök még holnap reggelig, amig fel nem tudom hívni a számot.
2011. júl. 14. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát jó eséllyel, ha voltak más jelentkezők is.

Én is voltam így, csak én az e-maillel. Én is tucatszám küldözgettem, csak épp azt valahogy természetesnek vettem, hogy ha akarnak valamit, akkor veszik a fáradságot, hogy felhívnak (eddig még minden munkaadó képes volt erre), emailt meg nem néztem minden nap.


És ezek is hívtak (illetve ők ébresztettek :P ), hogy hol vagyok, mikor állásinterjúra vártak reggelre. Hát köpni-nyelni nem tudtam, mint kiderült előző nap este küldtek egy levelet az állásinterjú helyéről, idejéről. Habogtam egy sort, meg kértem, hogy adjanak egy új időpontot bármikor, de persze nem adtak.


Viszont egy óra múlva már nem is érdekelt, eldöntöttem, hogy ekkora köcsögöknél én nem is akarok dolgozni. Ne így teszteljen, meg ne sajnálja azt a 120 forintot egy nyomorult hívásért, hogy megfelel-e nekem, aktuális-e még. Nem beszéltünk meg semmit, dugja fel magának az állását, azóta amúgy is találtam ezerszer jobbat :)


Mondjuk az igaz, hogy ha hívtak, azt viszont mindig felvettem. Ez elvárható.

2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:(

Jajj istenem, ne...

három hete mindehonhova hurcolom magammal a telefonom, és pont most hívtak 3,5 órája amúgy, ilyen délután nem is számítottam rá, meg én már totál el voltam keseredve, de így.... amúgy is nehéz olyan munkát találnom, amit el tudok rendesen végezni, meg már volt, hogy át is vágtak, csak húzták előttem a mézesmadzagot, és 3 hónap után kiderült, h akkor mégsem. volt, h hívtam őket, minden jó volt egy ideig, csak miután elmondtam h van egy pici probléma, akkor mondták azt, h felejtsem el

jajj, ez nem lehet igaz... soha nem szerettem volna még ennyire, hogy reggel legyen. félek, meg sem bírok maradni a seggemen. wááá , már a könnyeim is folynak lassan...:S

2011. júl. 14. 20:53
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál egyébként, kedves tőled, nem rinyálni akarok de olyan nagyon fontos lett volna ez nekem...
2011. júl. 14. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én hr-esnek tanulok. Az a helyzet ha olyan munkára jelentkeztél, amire a bokron is terem ember, akkor nem fognak visszahívni. De ha speciálisabb akkor talán.
2011. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem ezen fog múlni az életed.

Diákmunka az egyébként még hagyján, ott nem szívatnak agyon. Vagy van, vagy nincs, ennyi.

Én is voltam olyannál, amelyik úgy hívott fel, hogy azonnal menjek, mert még ma kéne neki ember. Délután. Aztán persze miután összekaptam magam, és bementem, kiderült, hogy nála ez csak egy teszt, hogy milyen hamar tudok odaérni. Majd értesítenek. Hát ne értesítsenek, csesszék meg, ezt meg is mondtam nekik még ott első dühömben, miután akkor még bérletre se futotta, a két muszájból megváltott metrójegy meg konkrétan azt jelentette, hogy akkor ma nem eszünk.

Azóta már tapasztaltabb vagyok, és szóba se állok az ilyenekkel még telefonon se. Szórakozzanak az édesannyukkal, nem az ovodában vagyunk.


Vedd lazábban, van olyan, amin nem tudsz változtatni, az isten állatkertje meg elég nagy, a munkaadói oldalon meg pláne. Diákként még annyi teher nem nyomhatja a vállad.

2011. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi nektek is a válaszotokat, én azért holnap próbálkozom, nagyon-nagyon reménykedem, hátha.

Kedves utolsó, köszi neked is a választ, az a baj, hogy én már rengeteget csalódtam mindenhol, a pénz is jól jönne nagyon, de az önbecsülésemen dobna nagyon sokat, ha érezhetném, hogy végre én is kellek valakinek...

2011. júl. 14. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy de én azt veszem észre h minél magasabb a végzettséged annál jobban kellesz- még egy kulimunkára is. Nem is értem ezt a túlképzetteket nem vesznek fel, én tökre nem ezt tapasztalom. Ha van nyelvvizsgád, meg erős jó hírű suliba jársz stb. akkor sokkal jobbak az esélyeid, mert ez egy bizonyíték arra h nem vagy analfabéta, könnyen tanulsz. Ez csúnya dolog, de tényleg ez van.
2011. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, van két középfokú nyelvvizsgám angolból és németből, a BGF-nek a Külker karára járok, mit tehetnék még?
2011. júl. 14. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Felhívtad őket, mi volt?
2011. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi az érdeklődést, nagyon jól esik.:)

Igen fel, sajnos már nem volt így aktuális a dolog.

Két óráig elég világvége hangulatom volt, aztán végülis odajutottam, hogy nem szabad feladni, és akkor egyszer biztosan sikerülni fog!

Még egyszer köszi :)

2011. júl. 15. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!