Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt gyorsan...

Hogyan szerezzek pénzt gyorsan? 13/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:44
1 2 3 4
 21/35 Miyu97 válasza:

19:30 ez tetszett, valóban gyorsan lehet pénzhez jutni xD


am megértem a gondjaidat, többiek már sorolgatták mit tehetsz, de am ha barátaid tisztában vannak a helyzeteddel, akkor megértik hogy miért nincs... de am próbálkozz, gyűjtögess, sok szerencsét :)

2011. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. júl. 24. 22:54
 23/35 anonim válasza:
100%

Hívasd meg a fiú haverjaiddal magad. Vagy biztos vannak jómódú családból származó barátnőid, akik szívesen meghívnak, ha jelzed feléjük, hogy most éppen nincsen pénzed, de szeretnél velük tartani.


Gyors pénzkeresetnek sosincs jó vége. Ezt általában kihasználják, nehogy rossz útra tévedj. Máskor is lesz nyár, nem ér meg annyit az egész, hogy most elad magad.


Nekem is jól jönne a pénz. Ha találsz diákmunkát, akkor hajrá, bár így nyár közepén már nem valószínű.


Vállalj kutyasétáltatást. Vagy add el valamidet, ahogy korábban valaki javasolta. Ha van régi képregény gyűjteményed vagy könyved, azt az antikváriumosok szívesen veszik. De ha megunt dvd-t adnál el, arra is van kereslet (de csak, ha eredeti a film).


Ezek a gondolatok jutottak most eszembe. Remélem segít.

2011. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
100%
Szia :) Én megértelek és becsülendőnek tartom azt hogy nem a szüleidet nyúzód hogy adjanak egy kis zsebpénzt. Szerintem teljesen természetes igény az hogy szeretnél elmenni nyáron barátokkal kikapcsolódni. Mert manapság egy strandbelépő sem túl olcsó :(. De tanácsot sajnos nem egyszerű adni. Szerintem is az lehet a legegyszerűbb és legygorsabb módja (hiszen már itt a nyár vége hamarosan) ha felteszel saját készítésű ékszereket vagy megunt és már nem használt vagy kinőtt ruhákat (persze csak ha nincs kistesó aki örökölhetné...) aukciós oldalakra. Persze sokat ezzel nem tudtam segíteni de azt mindenképpen leakartam írni hogy tisztelem a gondolkodásodat!! szia :)
2011. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Ha tudnám én is onnan szereznék!
2011. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2011. júl. 25. 17:52
 27/35 anonim válasza:
100%

tegnapelőtt 06:23-as! Egyáltalán semmi baj nincs azzal, hogy szeretne elmenni a barátaival egy kicsit. Nagyon becsülendő, hogy nem a szüleit zaklatja a pénzzel, hiszen tudja hogy nem állnak jól anyagilag, hanem megpróbálja önállóan előállítani a pénzt. Mégis hogy tudna segíteni a szülei anyagi helyzetén 13 évesen??? Mégis mit vár tőle? Hogy inkább kuksoljon otthon egész életébe 18 éves koráig amíg el nem mehet dolgozni, és nézzen ki a fejéből? Nagyon helyes hogy megpróbál tenni valamit. Az a pénz amit összegyűjt épp elég lesz egy pizzára, de ezzel a szüleinek nem tud segíteni sajnos. Most fiatal, nyugodtan szórakozthat. A mai fiatalokhoz képest, akik tényleg elkényeztetettek, és a szüleik pénzét verik el piára nagyon becsülendők az ilyen gyerekek!


Új tippet nem tudok nyújtani,elég jók amiket előttem írtak! :)


Sok szerencsét!

2011. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
19%

Már elegen ledorongoltak, hogy mukkanni merek, semmi bajom azzal ha egy gyerek pénzt akar szerezni, de mint becsülendő dolog, azért talán túlzás... Érdekes hogy 13 évesen semmiképpen sem tud a szülei hasznára lenni, ahhoz kicsi, ahhoz hogy barátnőzzön (mint írta) szórakozzon, ahhoz nem kicsi, sztem abba kéne hagyni tinédzserek seggnyalását, mert a riasztó eredményeknek szemtanúi vagyunk, nekik sem jó, sőt tragikusan rossz, hogy nem állítanak eléjük normális célokat, példaképeket, hogy nem találkoznak tisztességes korlátokkal, hogy a TV-t bámulják és onnan szerzik infóikat, nem ők a felelősek ezért, az biztos, hanem ez az alapvetően elqrt társadalom, de azért ha vmi kicsit tenni tudunk, miért ne?

Nekem 4 felnőtt gyerekem van, nem a levegőbe beszélek.

2011. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
100%
Pénzt úgy is szerezhetsz,hogy ha valamelyik tantárgyból jó vagy akkor korrepetálhatnád a veled egykorúakat vagy kisebbeket.Készíts szórólapot és tedd ki a közeli utcákba.(így még te is gyakorolhatsz egy kicsit a nyáron)
2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 matebmx02 válasza:
100%

Ezt nem gondolom komolyan:

Vállalj lakástakarítást csórd el az aranyakat add be a zaciba és kész (arra ahol takarítottál ne nagyon menj többet !!!) :D:D:D:);)

2012. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!