Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt gyorsan...

Hogyan szerezzek pénzt gyorsan? 13/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:44
1 2 3 4
 31/35 skins válasza:
5000 ért mit vállalsz kéne... betonozni :D
2012. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
72%
Szerintem elég szánalmas, hogy a felnőttek általánosítanak velünk, tinédzserekkel szemben. Tény és való, hogy 90%-ban már elkényeztetett p*csák, meg se*gfejek, de ott van azért az a 10% is, aki nem dohányzik, piál, és kur*ul, hanem olvas, vagy éppen próbál a szintén teljesen leégett szülőkkel rendelkező barátnőinek örömet szerezni. Én is egész nyáron azon gondolkoztam hogyan lehetne tisztességesen pénzhez jutni, de nem jutottam semmire. Csak 16 éves kortól lehet melózni, addig pedig akár fel is fordulhat az ember, mert pénz nélkül nem igen lehet bármit is kezdeni magaddal. Ez a nagy helyzet! Veled pedig tökéletesen együttérzek. Továbbra is sok sikert! :)
2012. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Én a gyüjtögetéssel mindig ráfázok (mire egy kerekebb összeget összeszedek jön anyám és kijelenti hogy "végszükségleti tartalékként" lefoglalja XD)de szerintem nagyon jók az ötletek amiket adtak a 2011-07-23 06:23 as nak pedig annyit hogy az hogy szeretne egy pizzát enni a barátaival és szeretne egy új telefont mert a régi már nem működik nem bűn főleg mert nem a szüleit nyúzza hogy adjanak neki pénzt hanem inkább megpróbálja magátol összeszedni az árát.
2012. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Tudom, hogy már több mint egy éve tetted fel ea kérdést, de azért leírom:


Ha vidéken laksz, gyűjthetnél színesfémet (ajánlom a rezet, azért sokat adnak) és ha összegyűlt már annyi, hogy meg is éri leadni, szólsz apukádnak/valamelyik nagykorú családtagodnak, és elviszitek a legközelebbi MÉH-telepre. Ha összegyűjtenél kb. 10 kg rezet, az már fix 10.000 Ft.

2012. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Hello most olvasom és nálünk ez ugy van hogy amikor suli van akor heti 500 és az ötösök 200 t és a négyes meg 10 at ér volt olyan hetem ahol 2000-ret kerestem
2013. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!