Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Családi pótlékkal kapcsol...

SOS! Családi pótlékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és ismét kijött az asztmám. Önjogon jogosult vagyok a csp-re, ha már nem tanulok? Hiszen tartósan beteg vagyok.
2011. júl. 20. 11:20
 1/6 anonim válasza:
38%
A csp csak 18 éves korig jár de csak ha tanulsz .20 évesen már dolgozni kell ha nem fősulira jársz!!!!!!!!!!!
2011. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 évesen nem jár.....
2011. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, fogalmad sincs róla, hogy mi a helyzet velem, de oltogatsz, hogy dolgozzak... Leírtam, hogy mivel TARTÓSAN BETEG VAGYOK elméletileg 23 éves korig jár akkor is ha nem tanulok... Ha érdemben nem tudsz válaszolni, kérlek haladj tovább!
2011. júl. 20. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy akkor jár csak 23 éves korig,ha tanulsz.Érdemes lenne,betelefonálnod a Mákhoz.Ott biztosat tudnak mondani.Mivel tartós beteg vagy biztos tudsz igényelni valami támogatást.
2011. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
31%
20 évesen már dolgozni kell... Persze, mert olyan könnyű munkahelyet találni mi???????????????????????????????
2011. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban egyik eddigi válasz sem volt hasznos.


Nos a helyzet az, hogy tartós betegség okán akár élete végéig kaphat valaki csépét.

DE ezt csak a Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal (www.orszi.hu) igazolhatja le. Ez orvosszakmai kérdés, nem jár akármilyen betegségre, és csak addig jár, amíg ők mondják.

Ha ők leigazolják, akkor ezt az igazolást kell becsatolni a MÁK-nak az igényléshez. Ha meg nem, akkor ígyjárás.

2011. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!