Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Nagyjából mennyibe kerül egy egyszobás albérlet fenntartása Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 12:38
 1/9 anonim válasza:
Sokba...Egy garzon havi bérleti díja 45 ezer felett van.Akkor arra még jön a rezsi,fűtési szezonban bőven 30-40 azon kívül 20-25.Egyetemista leszel?Érdemesebb közösködni
2011. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy hol, mekkora mégis, milyen felszereltség, mennyi a rezsi, de 80ezer alatt sehogy sem úszod meg kb.
2011. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
40-50 között a bérlet, erre közösköltség (6-12 000 körül, attól függ, benne van-e a víz), villanyszámla, gázszámla, (fűtés), + még a telefon, internet... 80 alatt szerintem sem úszod meg. és akkor még nem ettél, nem mostál, nem vettél bérletet, nem szórakoztál, stb, stb. Egy jó fizu nélkül nagyon nehéz egyedül.
2011. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ mik az igényeid.


Ha betársulsz valakihez akkor ellakhatsz másodmagaddal 10-15 ezerből is. (pl diákok)


Önálló szoba van már 25 ezerért is rezsivel (de vendég vagy, mert átjárhatnak rajtad)



Munkásszállón (mindennel kb havi 30 rongy) ugyan elvileg nincs szobatárs de közös a wc és a zuhanyzó vagy 35 másik emberrel.


Aztán vannak a "feketén" kiadott albik amik viszonylag olcsók ki lehet fogni 50-60 ezerért is olyat ami rezsivel együtt van.


Én már közel egy éve vagyok egy olyanban ami 65-öt kér egy hónapba és külön lakás külön fürdőszobával wcvel (fél éve szomszéd sincs) Kb 35 nm és télen nyáron 65 mindennel együtt.


Jövő hónapba megyek sajátba végre sikerült VENNI HITEL NÉLKÜL, igaz kb feleekkora.

2011. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
UI: a Feketén kiadott albiknak annyi a hátránya, hogy nem tudsz hivatalosan bejelentkezni. Nameg, ha kötsg az illető aki kiadja, akkor kidobhat egyik hétről a másikra.
2011. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a XIV. kerületben bérlek egy 28nm-es garzont. 40.000+rezsi(nagyon alacsony a rezsi, mivel minden egyedi mérős. így a az eddigi legmagasabb rezsiköltségem 14.000 Huf volt.átlagban 10.000 Huf-ot fizetek)


Összesen a bérleti díjjal, rezsivel, tv, internet előfizetéssel együtt átlagban 57.000 Huf az albérletem.

2011. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem ez a 3. albérletem. 40+rezsitől indultam , de ma már 55+rezsinél tartok és úgyan úgy jövök mint a 40+rezsisnél, ráadásul ez a lakás egy álomlakás ahhoz képest. A fentartás 80ezer +/- 5ezer.


Amennyiben adhatok egy jó tanácsot, messziről kerüld a távhős lakásokat!

2011. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha normális, olyan 80 ezer között
2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80-nal számolj. Tesómék vettek ki pár hónapja lakást, 40 plusz rezsi, azt hitték, 50ből kijönnek. Több pénzük nincs is. Most úgy áll a helyzet, hogy inkább nem rakják be a mikróba az ételt, hanem megeszik hidegen, mert az villanyszámla. Lesik a villanyórán, mennyit mehet egy nap a laptop, mennyit lehet felkapcsolva a lámpa, hogy ki bírják fizetni. Nem élet az olyan.
2011. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!