Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Font-ot szeretnék kijuttatni,...

Font-ot szeretnék kijuttatni, ingyen, vagy legalább is olcsón, egy ismerősömnek Angliába. Ötletek?

Figyelt kérdés
A western union drága. Esetleg az angliai bankszámlaszámra hogy tudnék utalni és annak milyen költségei vannak? Vagy ha küldök ki egy magyar bankkártyát, azzal tud fontot felvenni, vagy csak vásárolni? Kérlek ötleteket írjatok.
2011. júl. 23. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze postai levélben nem szeretném!
2011. júl. 24. 10:31
 2/2 anonim ***** válasza:

tértis postai levélben a legbiztonságosabb, legolcsóbb és talán még az egyik leggyorsabb is


font számlára utalni forintról, kb. 500 ft/fontért kapnád a fontot

magyar bankkártyával ő ott semmire nem fog menni, még akkor se, ha lesz automata, amelyik elfogadja (pl. sok kimegy mastercarddal Németországban és városonként tudják használni 1-2 helyen, mert ott is EC kártya van)

angliai bankszlára úgy tudnál a legkedvezőbben utalni, hogy nyitsz itthon egy FONT számlát, arra feltöltesz fontot (FELTÖLTESZ, nem náluk veszel) úgy, hogy egy pénzváltóban veszel ft-ért fontot és azt viszed be a kiscsajhoz a pénztárba és rárakatod a számládra (ehhez bankkártya nem is szükséges ugye, van, hogy nem is adnak, itthon ugyanis úgyse tudnál levenni róla fontot)


én a postai utat választanám, én már próbáltam, működött, az a legolcsóbb és azzal van a legkevesebb gond, ha már gondnak hívjuk, ami van vele :)

2011. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!