Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzkeresés ingyen az internet...

Pénzkeresés ingyen az interneten PTC oldalakkal?

Figyelt kérdés

Megfogalmazódott bennem a kérdés hogy megéri-e ezeket az oldalakat pénzkeresés céljából használni.Persze nem vagyonokat akarok keresni vele(és befektetés nélkül nem is lehet) de nem nagy munka, és a valódi munka mellett elmegy.

Felmerült bennem az is hogy miért ne ezért belevágtam.nemrég kezdtem el ezekkel a dolgokkal foglalkozni ezért kérném a segítségeteteket.Melyik PTC oldalt ajánljátok amelyik megbízható, gyorsan, jól és kis min.-el fizet.néhány amit kinéztem magamnak de ezen kívül jöhet más is:NeoBux, Bux4Cash, DonkeyMails, BigTimeBux, BuxifY. Jelenleg a HunBux oldalon vagyok regisztrálva.A segítségeket előre is köszönöm, és várom a válaszokat.



2011. aug. 31. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de ez engem is érdekelne.
2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jól írod: ingyen. Kb ennyiért is dolgozol...

Egy oldalból nem keresel semmit. Csinálsz 5-10 oldalt, az napi 3-4 óra klikkelgetés és várakozás. Fele megszűnik mielőtt a kifizetést elérnéd, mert életképtelen a hirdetéseknek ezen formája. Általában legalább 1000-1500 hirdetés kell a kifizetésig, ez 2-3 hónap. Átlag 10-20USD a kifzetés, tehát 10 oldallal, amiből 5 megszűnik keresel max 100USD=20000Ft-ot 3 hónap alatt. Szerintem nem egy életcél. Napi 3-4 órát értelmes dolgokra is el tudok b*szni.

2011. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát azért egy kicsit túlzol ugyanis én 6 oldalon vagyok de 45 percnél többet nem kell kattingassak hogy végezzek az egésszel.És bár nem keresek vele túl sokat de jobb mint a semmi azon kívül hogy itt majdnem "semmit" nem kell csináljak csak 20-30 mp-t kibírjak 1 reklámra ami nem sok.

Én már belevágtam ebbe a dologba és szerintem nem csalás ugyanis vannak olyan kamu oldalak amire elég ránézni és lehet tudni hogy csalás pl.:sixdollarclick.com .

2011. szept. 13. 20:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó. És mennyi fizetett már?
2011. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak a HUNBUX és a BigEuroBux fizetett mivel náluk hamar elértem a minimumot.Minkettő 2 héten belül fizetett egyik alertpay-re és a másik paypal-re. A többinél még nem értem el a minimumot mert késöbb regisztráltam de ha gyűjtök reffeket hamarabb elérem a min.-t.
2011. szept. 14. 18:53
 6/17 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném hogy mindkettőn standard tag voltam és vagyok, meg nem is fizettem be egy ft-ot sem.
2011. szept. 14. 18:56
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kérlek írj erről bővebben.Ahogy elnézem nem rossz ez a dolog és érdekelne bővebben.Ha nem szeretnéd ide írni akkor irj e-mailt.Remélem hogy sikerűl elkezdeni ezt fajta pénzkeresést.
2011. okt. 24. 21:12
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem regisztrálok scam álomptr-ekre, azért annyi eszem van, éppen ekkora hülyeséget nem veszek be mert ez bődületesebb a ptc-nél.A Mini ptc/bux a ptc investigations-ről összeszedve, azok legalább fizetnek de ezek a scam álomptr-ek soha az életbe.
2012. márc. 8. 21:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Van egy új oldal, ami nagyon jól fizet és instant, ha érdekel írj privátot és küldök linket meg bővebb tájékoztatót ha kell.
2012. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked írtam privibe, mielöbb várom válaszod.
2012. ápr. 19. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!