Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel fenyegessem meg a...

Mivel fenyegessem meg a MÁK-ot, hogy végre megkapjam a pénzemet?

Figyelt kérdés

Áprilisban bejelentettem lakcímváltozást, és azóta egy fillért sem kaptam. Már elbeszéltem velük egy csomó pénzt telefonon, folyamatosan leveleket írok nekik, de semmi! Egy levél után hívtak vissza, akkor azt ígérték, hogy hóközi átutalással megkapom, ennek kb két hete, de ismét semmi!

Mit tehetnék? Ja, amúgy családi pótlékról van szó:(


2011. júl. 26. 16:53
 1/1 anyabogyó válasza:
Én is jártam ugyanebben a cipőben,csak más okból.Bementem a hivatalba és megkérdeztem,bemutattam a papírokat.Nem tettszett a válasz,mert tudtam,hogy nekem van igazam.Hazajöttem és írtam egy e-mailt a szociális és családügyi minisztérium ügyfélszolgálatára.Pár nap elteltével küldték a levelet a MÁK-tól és soron kívül utalták a csp-t.Valami történhetett.Javaslom te is tedd ezt.
2011. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!