Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkapta már valaki a magánnyu...

Megkapta már valaki a magánnyugdíj-pénztárától a reálhozamát?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embertől hallom, hogy messze nem kapnak annyit a reálhozamból, mint azt írják/mondják... Megkapta már egyáltalán valaki? Valóban törekédét sem utalják? Vagy most mi van? :-)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 29. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok...

Azt elfelejtettem a kérdésbe beleírni, hogy mi az ING-nél vagyunk, és a férjemnek (a neten legalábbis) a reálhozam alá oda volt írva, hogy tagdíjkiegészítés: 240.000 Ft! Egyik ING-s ismerősömet megkérdeztem, hogy az most mi, és azt mondta, hogy elvileg azt is ki kell utalniuk...Elvileg... :S Kapott már vissza valaki a reálhozama mellett ilyen tagdíjkiegészítést?

2011. júl. 29. 10:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én megkaptam. Az Allianz-nál voltam, és annyit,amennyire számoltunk.Tudtommal az ING is ilyen megbízhatóan fizet.
2011. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még sajnos nem kaptam meg, de már nagyon várnám az ING-től mert nincs pénzem és szeretnék egy kicsit ruházkodni...


27/N

2011. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!