Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő a házhozszállítás...

Mennyi idő a házhozszállítás eBay-ról?

Figyelt kérdés
1,5 héttel ezelőtt rendeltem egy cipőt a www.ebay.com nevű oldalról, Angliából, sajnos még nem jött meg :S mikor jön meg körülbelül?
2011. júl. 29. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kb. másfél hét. Még ne aggódj! Majd ha kedden sem érkezik meg, akkor már lehet...

Gondolom, Royal Airmail-ről van szó.

2011. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az eBay licitálós oldal, olyan, mint a Vatera nálunk, többnyire magánemberek értékesítik a használt cuccaikat. A feladóval kell tisztáznod, hogy postázta-e már egyáltalán, amit megvettél tőle. Már ha te nyerted a licitet. Ha azonnali áron is lehetett vásárolni, akkor is vele kell tisztáznod a fizetés, szállítás módját, idejét.
2011. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Na meg az sem biztos, hogy azonnal elküldte, ahogy kifizetted.

Bejelölte a feladást dátumát? Vagy küldött e-mail-t?

2011. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
bocsi, nem az ebay.com-ról rendeltem hanem a magyar ebayról (ebay.hu) az változhathat rajta? egyébként fix ára volt
2011. júl. 29. 18:23
 5/18 A kérdező kommentje:
Már kifizettem, ez biztos, paypalról
2011. júl. 29. 18:23
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs külön magyar eBay. :)

Csak le van fordítva és átszámolja neked Forintra az árakat.

Ha ott megtalálsz egy terméket, akkor az eBay.com-on is megtalálod ugyanazt.

Nézd meg a vásárolt termékeknél a jelzéseket.

Van egy dollár jel, hogy mikor fizetted ki és van egy kis csomag jel, hogy mikor lett feladva (rá kell mutatni egérrel).

2011. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát itt azt írja, hogy a termék ki lett fizetve, tehát a dollár jel színes, nem hagytak visszajelzést, tehát a középső színtelen, visszajelzés megérkezett, tehát az utolsó színes, nos mi a teendő? :)
2011. júl. 29. 22:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Elvileg azt jelenti, hogy még nem postázta, de sokszor egyszerűen csak nem jelölik be. Nézd meg az e-mail-ed, hogy küldött-e levelet róla.
2011. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen, küldtek róla levelet
2011. júl. 30. 00:16
 10/18 anonim válasza:

Jobban jártál volna ha egy angol címre kérted volna a szállítást egy baráthoz mert akkor nagyobb lett volna a lehetőséged.

Én kint élek nekem 1-2nap alatt itt van.Ha elveszlik a csomag az a magyar posta hibája lehet!!!

Sok embertől hallottam hogy feladtak egy csomagot de nem érkezett meg Magyarországra.

Remélem azért megkapod a csomagot és nem lesz igazam.

2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!