Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy elárulja...

Van rá esély, hogy elárulja valaki hogyan kell a paypalról átutalni a saját számlámra? Részletesen!

Figyelt kérdés

Ezt találtam: (de nem engedi átutalni. Mi az úristent csináljak már, hogy sikerüljön ezzel a ***********al saját számlára utalni a pénzt? Beírom a bank névhez, hogy raiffeisen, firt namehez a keresztnevem, és ezt a 24jegyű számot amit kiír raiffeisen direktnetnél. Mi a jó életet csinálok rosszul?)



Utalás PayPal számláról a bankszámládra


A befizetések mindig automatikusan a Paypal számládra kerülnek először, amivel azonnal tudsz fizetni a Paypal rendszeren belül. Ha van egyenleg a Paypal számládon és vásárolsz, akkor először mindig a Paypal egyenlegedet vonja a rendszer.


Ha a Paypal számládról a bankszámládra szeretnél pénzt átutalni, következő a dolgod:


1. Lépj be a fiókodba (www.Paypal.com)


2. Kattints felül a menü alatt a „Withdraw” linkre!


3. Majd kattints a „Withdraw founds to your bank account” linkre!


4. Állítsd be az utalandó összeget, valamint a bankod nevét: Pl.: „Erste Bank”, majd add meg a bankszámla számodat (nem a bankkártya számodat) és kattints a „Continue” gombra!


5. Ellenőrizd az adatokat majd kattints a „Withdraw” gomra és készen is vagy!


Az összeg 2-3 nap alatt az általad megadott bankszámládra fog kerülni. (Nálam már másnapra oda szokott érni...)


Az utalásnak sincs díja, viszont itt van alapból egy havi tranzakciós limit a pénz küldéshez, amit ugyan bármikor meg tudsz emelni. Ha nem enged utalni az összeget, akkor ott a "Lift this limit" linkre kattintva, vagy simán a "My Account / Overview" menüpont alatt: "Status: Get verified" linkre kattintva (Ha az szerepel ott, hogy: "Status: Verified" - akkor rendben) amúgy meg kell erősítened a kártyád „Link and confirm your debit or credit card” pontban.


Ehhez le fog vonni a rendszer 400 Ft-ot a kártyádról és a tranzakció 4 jegyű kódját meg kell adnod. Amint megadtad a kódot a 400 Ft-ot automatikusan visszautalja Neked a rendszer és a havi tranzakciós limited innentől kezdve korlátlan lesz.


Van ügyfélszolgálata is Paypal-nak, alul a "Contact us" linken megtalálod. Bármit tudsz kérdezni, egész gyorsan kb. 1-2 napon belül válaszolni szoktak.


2011. aug. 1. 21:50
 1/3 anonim válasza:
szerintem nincs rá esély
2011. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így látom. :/
2011. aug. 1. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, szerintem van rá esély.
2011. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!