Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rózsaszín csekken elírtam...

Ha rózsaszín csekken elírtam a bank nevét, de a számlaszám jó, a pénz megérkezhet?

Figyelt kérdés
Rendeltem vaterán egy terméket, és az összeget a postán utaltattam át rózsaszín csekkel. Előzőleg az eladó elküldte a nevét és a számlaszámát, de a bankja nevét nem. A számlaszám 104-gyel kezdődött, Google-ön rákerestem és azt dobta ki hogy az egy MKB-s számla. Rögtön mentem a postára, a pénzt feladtam. Utána itthon rákerestem és látom, hogy igazából az egy K&H-s számla. Tehát a csekken a számlaszám stimmel csak K&H helyett MKB van írva. Ekkor a pénz még megérkezhet a K&H-s címzett számlájára? Vagy ilyenkor a mi alapján kézbesítik? Visszaküldik nekem, vagy buktam a pénzem? (nem nagy összeg, de kíváncsi vagyok)
2011. aug. 2. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a számlaszámot nézik. Ha mégsem, akkor visszaküldik a feladónak. De máskor a bankfiókban fizesd be: egyszerűbb és gyorsabb is.
2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!