Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki kapott már ilyen...

Ha valaki kapott már ilyen üzenetet a PayPal-tól, elmondaná nekem, hogy mi ez és mire vigyázzak?

Figyelt kérdés

"We wanted to let you know that you're just 67,509 HUF away from hitting your initial PayPal sending limit of 252,000 HUF. This is the maximum amount of money you can send or use for purchases before you need to become Verified.


Why do I need to verify my account?

We place initial limits on all accounts to increase security and help prevent fraud. Once you link and confirm a debit or credit card, your account will be Verified and you'll be able to make as many payments as you like with PayPal.


How do I get Verified and lift my sending limit?

Warning


* Log in to your PayPal account at www.paypal.com and click Get Verified at the top of the page.

* Follow the instructions to link your card to your PayPal account. We'll charge 400 HUF to your card to make sure it's yours. This charge creates a unique 4-digit code that will show up on your card statement within a few days.

* In 2-3 days, log in to your PayPal account and enter the 4-digit "PAYPAL" code."


Nagyjából értem, de azért kis magyarázatra szorul.

Ha elérem a limitet ugye nem kell adóféleséget fizetnem a vásárlások után? Vagy mi ez??


2011. aug. 2. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy megerősítve a paypalnál egy bank vagy hitelkártya által. Amikor nem megerősített státuszban vagy, akkor csak évi 252 ezer forintot tudsz küldeni. A limitet nemsokára eléred, utána pénzküldésre használhatatlan lesz az accountod, míg le nem jár az egy éves periódus.

A levél 2. felében próbálnak meggyőzni, hogy legyél megerősített státuszban. Ehhez hozzá kell kapcsolnod a bank vagy hitelkártyádat a paypal számládhoz. Ennek módja, hogy leemelnek róla 400 Ft-ot. Pár nappal később a számlarészletezőben megjelenik az ő 400 Ft-os levonásuk, és mellette ott lesz egy 4 jegyű kód. Azt kell majd a honlapjukra bemásolnod, így megerősített státuszú leszel. A 400 Ft-ot egyébként jóváírják majd a paypal számládon, ezután nem lesz ilyen 252 ezres limited.

Adóféleségről én még nem hallottam, és nem is olvastam.

2011. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Ezek szerint érdemes aktiválnom, mert a pár száz Ft-on kívül semmivel nem jár. Bár szerintem ebben az évben már nem fogom elérni a limitet...

Ha esetleg mégis elérném aktiválás nélkül, azután is meg lehet ezt oldani, ugye?

2011. aug. 3. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!