Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapott már valaki vissza...

Kapott már valaki vissza hozamot az Aegontól?

Figyelt kérdés
Hihetelen,komolyan.Az egyik pénztár már be is fejezte az aegon meg nem tudom mit csinál már.Számlára kértem de még mindig semmi.Vajon mikor utalják már ki?vagy abc sorendbe megy?
2011. aug. 4. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van mit kapni? Úgy értem, oké hogy hozamod van, de nem a hozamot kapod meg, hanem a reálhozamot. Ha szétnézel itt is nagyon sokan panaszkodnak, hogy egy rakás pénzt fizettek be, amiből lett egy kevés hozam, reál hozam meg 0 azaz nem kapnak semmit.
2011. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia:)Igen van reálhozamom,bocsi csak mérges vok és ezért nem írtam úgy ki:(
2011. aug. 4. 10:54
 3/8 josek ***** válasza:
100%
még én sem kaptam,, de ugy hallottam hogy az is számit ki mikor adta be, efektive ha az elején beadtad akkor már kéne kapni, de ha a végén akkor késni fog,, nyugi meg fogod kapni
2011. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,az elején beadtam már.Bízom benne hogy most már a napokban megérkezik.Köszönöm hogy válaszoltatok:)
2011. aug. 4. 11:48
 5/8 anonim válasza:
100%
Én ma kaptam meg számlámra, még az elején nyilatkoztam.
2011. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még én sem kaptam :(
2011. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És attól hogy reggel nem kaptam sms-t még ilyenkor is jöhet?vagy meddig van átutalás?nem tudjátok? Köszi még1x aki irt.
2011. aug. 4. 12:19
 8/8 josek ***** válasza:
azt szerintem banktol függ de ha eddig nem ment szerintem ma már tuti nem megy mert az átutalás 24órás és nem azzonnali, pedig az lenne a jó hogy ha utalnak az akkor kerül a számlára nem másnap
2011. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!