Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aegontól megkaptátok már a...

Aegontól megkaptátok már a magánynyugdíj reálhozamot? Mekkora lett az összeg? Nem csökkentették sokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 08:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én még sajnos nem kaptam meg...
2011. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Még én sem pedig szlára kértem......tesom megkapta pénteken postán és ö is az aegonnál volt.Nem értem miért nem küldik már.........Más biztosító már rég befejezte.Nem tudjátok hogy hol tartanak a névsorba?mert állítólag névsor szerint utalnak....
2011. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap utaltál. A kalkulátoron mutatott összegből kb. 150 ft-ot vontak le.!
2011. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, és J betűs vagyok:)
2011. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem már több mint egy hete utalták. Ny betűs vagyok.
2011. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem számlára kértem, de már múlthét csütörtökön megkaptam. 'F' betűs vagyok.

Oldalukon annó megnéztem, hogy mennyire számíthatok.

Nem volt nagy összeg, mivel csak 4 éve dolgozom, de annyit is kaptam kb., ami ott felvolt tüntetve.

Egyáltalán nem számoltam azzal, hogy megkapom. Így lett egy kis 'talált' pénzem ...

2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Remélem akkor már lassan ide ér nekem is........:(Én O betüs vok:(Hát akkor várunk tovább...:(
2011. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én I betűs vagyok, még nem kaptam :(
2011. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én M betűs vagyok...de még nem utalták,pedig milyen jó lenne most,így suli kezdés elött :)
2011. aug. 9. 14:37
 10/13 anonim válasza:
Hát én ma sem kaptam.............:/
2011. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!