Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2005-től 2008-ig az Aegonnál...

2005-től 2008-ig az Aegonnál voltam aztán 2008-tól 2010-ig az Axanál, majd az Allianznál és nincs raálhozamom. Lehetséges, hogy az átlépések miatt elszámoltak valamit? Pedig több mint 800ezer befizetésem volt!

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges, de nem valószínű.

Nincs reálhozam, ennyi, pont. Sajnos nem te vagy az egyetlen.

Egyébként a reálhozam az nem "jár", az vagy van, vagy nincs.

2011. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondták többször is, hogy aki 2005-2006-tól jött nyugdíjpénztári tagnak, az (főleg a válság miatti befektetések miatt) ne nagyon számítson semmi reálhozamra, illetve az egyik pénztárból a másikba átlépők se. Nálad ráadásul mindkettő együtt van :(( 2005-ben léptél be, plusz még átlépő is vagy, szóval nagyon sanszsos a nulla) :((
2011. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én egy jól prosperáló ny.pénztárnál voltam tag, (ING), másfél millió befizetés, 500 ezer hozam, erre volt 120 ezer a reálhozamom. Az Allianznál ráadásul alig volt hozam is.. nemhogy reálhozam.
2011. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
800 ezer nem sok. Abból könnyen megeshet.
2011. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a párom is AXAnal volt. 1998 óta van magánnyugdíjpénztári tagsága. közel 3 milliós befektetése van, a tavalyi év hozama 400 ezer volt. és nem kap SEMMI reálhozamot. és nem ő az egyetlen. viszont amit nem értek, a sógornőm szintén AXAs volt, 2 éve dolgozik minimálbéren. és visszakapott 25 ft-ot. nem sajnálom. de 100 ezer után jár 25 ft, 3 millió után meg semmi? azért ezt valaki elmagyarázhatná...
2011. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az axa valamit nagyon csal.

sokan panaszkodnak.

de mindeneswetre ésszerű lenne nmindenkinek mindenféle befektetését és kapcsolatát (biztosítások, stb) kivenni az axatól és mindne kapcsolatot megszűntetni velük. Mert ha egy millió körüli összegből sikerült 0 hozamot csinálniuk, akkor nem jól végzik a dolgukat.

2011. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!