Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire törekedjen az ember az...

Mire törekedjen az ember az életében ha nem arra hogy minél több pénze legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Hát elsődlegesen erre mindenképp!
2011. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Például az egészségre. És hogy ha esetleg sok pénz üti a markod akkor is megmaradj olyan embernek aki előtte voltál. És persze ne a pénz legyen az egyetlen célod az életben! Én is törekszem arra hogy minél jobb legyen az anyagi helyzetem, egyik(!) célom hogy gazdag legyek de ezekkel tisztában vagyok.
2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én például az egészségre.
2011. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pénz csak eszköz a céljaid megvalósításához,de a legfontosabb eszköz.
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem arra, hogy minél boldogabban éljen. Természetesen ehhez a legtöbb esetben pénz is kell.
2011. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Inkább ezekre: szeretet, öröm, békesség, béketűrés, szívesség, jóság, hűség, szelídség, mértékletesség.


manju

2011. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bőven elég szerintem annyi pénzt keresni, hogy ne kelljen soha hitelt felvenned és fizetned, mert a hitelfelvétel a világ legrosszabb üzlete az adós szempontjából. Ha amit keresel magadra/családodra tudod költeni, akkor szerintem a pénz kérdést kipipálhatod.


Az, hogy a pénz nem boldogít régi mondás. A pénztelenség viszont biztosan elszomorít, szóval már csak ezért is fontos szerepe van az életben. Ennek ellenére biztosan nem ez a legfontosabb. Ha folyamatosan hajszolod a pénzt, hogy minél több legyen, azt veszed majd észre, hogy elmúltak feletted az évek és nem marad időd Élni.

2011. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még több pénz;), boldogság, szeretet, szerelem
2011. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!