Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a vaterán licitálok valamir...

Ha a vaterán licitálok valamire és rajtam kivül senki más akkor megkaphatom 1 forintért az árút?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nincs megadva minimálár, akkor igen.
2011. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkaphatod, nincs akadálya. De azért megszoktak említeni egy korrekt árat a vevők. És persze, ha nincs kint jobb oldalt a minimál ár jelzés.
2011. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én arra gondoltam hogy megvenném villámáron a terméket csak nem ismerem még annyira ezt az oldalt:) a villám ár az az hogy azonnal megvehetem vagy nem?
2011. aug. 16. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

De. A villámár az, amin azonnal megveszed. Ha azon az áron leütöd, rögtön vége az aukciónak és a tiéd a termék.

A minimálár pedig az a minimális ár, amennyiért még hajlandó eladni az eladó. Ha ilyen van megadva (nem mindig látszik!), és az aukció végén a legmagasabb licit is alacsonyabb ennél, akkor az eladó nem köteles eladni. A minimálárat van, amikor kiírják, így rögtön tudod, mennyiért tudod minimum megvenni, de van olyan, hogy nem írják ki, ilyenkor abból tudod, hogy licitálsz és azt az üzenetet kapod, hogy a licited nem érte el a minimálárat. Esetleg vki más már licitált rá, ilyenkor látod, hogy "a minimálárat még nem érték el".

Vannak azonban 1 Ft-os aukciók, ahol nincs minimálár, ilyenkor, ha megnyered 1 Ft-ért, vagy 5 Ft-ért, vagy bármennyiért, annyiért a tiéd.

2011. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!