Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit írjak a motivációs levélbe...

Mit írjak a motivációs levélbe, ha óvodába jelentkeznék dajkának? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyedül álló anya vagyok, szakmai tapasztalatom még nincs, de nagyon kellene ez az állás, közelben van, sérült kislányom mellől nem tudok messzebb eljárni dolgozni...
2011. aug. 16. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma már a legtöbb helyen elvárják a dajka tanfolyamot.

Ha nincs és úgy is felvennének, írjad be, hogy hajlandó vagy képezni magadat. Türelmes vagy a gyerekekkel. Alapos vagy a takarításban.Képes vagy beilleszkedni egy közösségbe.

2011. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írjál magadról minél több pozitívumot!

Először kezd egy kisebb bemutatkozással.


Írd le hogy mért szeretnél ebben a munkakörben dolgozni és hogy mért pont oda jelentkezel.

Jellemezd magad. Szereted a gyerekeket? Segítőkész vagy? Csapatjátékos vagy? Felelősségteljes vagy? Könnyes kommunikálsz az emberekkel, gyerekekkel? Van számítógépes vagy nyelvismereted? blablabla

Írd le a hobbidat (ha nincs, akkor találj ki vmit amiről ha úgy adódik beszélni is tudsz)

Vannak céljaid? Olyanra gondolok, mint pl. nyelvvizsga, ilyesmi. Szeretnél fejlődni a szakmában? tehát el tudod képzelni, hogy x év múlva óvónő legyél?

2011. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanfolyamot végeztem, de esetleg azt is beleírjam, hogy nagy szükségem lenne arra, hogy a közelben helyezkedjek el kislányom miatt ?
2011. aug. 16. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Azt hangsúlyozd, nekik miért jó, ha téged választanak. Pl. közel laksz, így hóban is biztosan odaérsz.
2011. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!