Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nyavalyog mindenki hogy...

Miért nyavalyog mindenki hogy válság van, nincs pénz, gyenge az építőipar, miközben mindenki tetőt, ablakot cserél, házat szigeteltet milliókért?

Figyelt kérdés
És ez csak itt Szolnok megye..Ha végigmegyek az utcán,bárhol, szinte egy ház sincs,ahol már vmit vagy mindent fel ne újítottak volna.
2011. aug. 18. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

mert ugyanazt a szigetelést az új házon is meg kéne venni, amit a régiben kicseréltek.


tényleg a legjobb lenne lebontani az egész házat, és újrahúzni hőszigetelő téglákkal, dehát az már nagyságrendileg ötször annyiba kerülne, és addig a lakhatás sincs megoldva.

2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 josek ***** válasza:
89%
mert az is nyafog akinek nem kéne, Ő azért csinálja hogy ne derüljön ki hogy ő jol él
2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

"miközben mindenki tetőt, ablakot cserél, házat szigeteltet milliókért?"


ki az a mindenki?


Attól, hogy most éppen láttad, hogy valaki összespórolt erre, még nem jelenti azt, hogy mindenki megengedheti magának (lásd: devizahitelesek, akik lakásfelújításra vettek fel hitelt)


".Ha végigmegyek az utcán,bárhol, szinte egy ház sincs,ahol már vmit vagy mindent fel ne újítottak volna"


na, ez azért van, mert az emberek nem szeretnek lepukkant körülmények között lakni és amint tehetik (sőt néha akkor is amikor nem lsd: devizahitel) felújítanak.

2011. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Amint tehetik"-ha tehetik,akkor van pénz,miért nyarvognak hogy nincs?

"devizahitelből"-azt is fizetni kell valamiből,pénz nélkül nem lehet hitelt felvenni,az már más dolog hogy megemelkedik.

Biztos vannak,akiknek a lakását viszi a bank,de az emberek jó része nagyon-nagyon jól él.

2011. aug. 18. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van a kérdezőnek.

Tényleg nagy panaszkodás megy,és én sem látom hogy hűű de nagy szegénység lenne.

Ahol én lakom ott is minden második házat újítanak,építgetnek stb.Ha nincs építgetés akkor új kocsi vagy drága külföldi nyaralások..

Itt is csak ámulok,hogy milyen nyugodt szívvel írnak amerikai utakról vagy drága autókról..Bemegyek a tescoba és totál megpakolt kocsikkal mennek a pénztárhoz..

Az emberek tényleg panaszkodnak de a mindennapi igényükről még véletlenül sem mondanának le..

Nincs olyan rossz élet..

2011. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen egyetértek.
2011. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de már annyi a munka nélküli hogy akár horoszkop alapján lehetne fel venni az embereket..pl" ma csak a oroszlánokat veszük fel "
2011. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 13:10

Én 2 hónappal ezelőtt jöttem vissza Magyarországra végleg.Kint éltem 6 évet és hazajöttem.Mivel se diplomám,se nyelvvizsgám így azt hittem hogy hónapokig munkanélküli leszek,de nem..Hazaérkezésem után 2 héttel már rendesen dolgozom.Én kaptam melót a nyomdaipari szakmai végzettségemmel. Havonta 200.000 forintot megkapok ,és ez nekem bőven elég. Nos,én a nagy munkahiányt sem tapasztalom,mert annyi melóm van,hogy még hétvégén is dolgozom..(az jó mert több pénzt viszek haza.

2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!