Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán miért nincsenek...

Vaterán miért nincsenek feltüntetve a termékeim a helyükön időrendi sorrendben a lejárati dátumnak megfelelően?

Figyelt kérdés
Ha beírom Vaterán a keresőbe a nevüket, akkor megtalálom őket. De amikor megnézem, hogy Ruházat kategória, árverés befejezése alapján (növekvő sorrendbe állítom a termékeket), akkor mindenkinek ott vannak a termékei, csak az enyémek nincsenek ott...Akkor így hogy tudják megnézni mások és időben licitálni, ha nincs a HELYÉN??? Szeretném figyelni a mások termékei közt is, de egyszerűen csak akkor találok rá, ha rákeresek névre. MIÉRT nincs ott az időrendi helyén egyik sem?
2011. aug. 19. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán még nem telt el a 30perc a feltöltés óta.
2011. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dehogyisnem! Nem most töltöttem fel őket, hanem már régebben. Mondok egy példát: Van egy szoknya.

Aukció kezdete: Augusztus 11.

Aukció vége: Augusztus 22.


És nincs ott a többiekénél akiknek Augusztus 22-én jár le szintén. + még az órára pontosan is megnéztem, de egyáltalán nincs ott a 22-i termékek közt. MIÉRT?

2011. aug. 19. 10:34
 3/5 A kérdező kommentje:

Na megvan, megtaláltam végre! :))

Rájöttem mi van: Valószínűleg sokan úgy rakták fel a termékeiket hogy előbbre kerüljön, ezért nem volt közte. És aztán már újra indult a dátumozás, na itt kezdtem reménykedni és végül megtaláltam a helyén. :)

2011. aug. 19. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, az elején vannak a kiemeltek.

Ha ennek a listának a végére érsz, akkor jön az összes termék. Te ebben a második listában leszel.

2011. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra leszek kiváncsi, hogy amikor már ott tart az egész, hogy csak néhány óra van hátra az aukció végéig, akkor melyik oldalon lesz a cucc vajon. Mert ha a sokadik oldalon lesz az utolsó pillanatokban is, akkor szinte alig van esély arra, hogy észrevegyék szerintem...
2011. aug. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!