Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Media Markt honlapján mért...

A Media Markt honlapján mért nincsenek feltüntetve a termékek árai?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
azért mert ők folyamatosan egyeztetnek a beszállítókkal és az árak is akár hetente!! változhatnak.és mivel ez nem webáruház,nem áll módjukban ilyen gyakorisággal,ennyi termék árát frissíteni az oldalon.de van egy fórum,ha oda beírod h.minek az árára vagy kiváncsi,válaszolnak 1-2 napon belül.(én is így szoktam)először ez bosszantó de valóban azért van ez így,mert az áraikat igyekeznek mindig lejjebb nyomni..
2009. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát, én ezzel nem teljesen értek egyet. Informatikailag megoldani nagyon könnyű lenne, hogy az aktuális árat éppen jelezze. Ráadásul ha tényleg az árak lenyomásával lennének elfoglalva, nem lenne ilyen drága bolt. Az electro world pl meg tudta oldani ezt a problémát. De lehet, hogy nincs igazam.
2009. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!