Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnál olyan könyvet ajánlani...

Tudnál olyan könyvet ajánlani ami a tőzsdézéssel foglalkozik és laikusok számára is érthető?

Figyelt kérdés
Nem olyat keresek, ami a stratégiákat és a különböző elemzési módokat taglalja, hanem olyat ami az egyes kereskedhető termékekről és a kereskedés során felmerülő díjakról és számításaikról ír !!!!!
2011. aug. 20. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, mondjuk nem is értem teljesen, hogy mire gondolsz. Ha a díjak érdekelnek, akkor ne könyvet keress, hanem a brókercégek üzletszabályzatát és díjtételeit tanulmányozgasd.
2011. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tőzsdén önállónak kell lenned, ha sikeres akarsz lenni. Nem hiszem hogy van olyan könyv ami nagyon szájbarágósan leírná ezeket, arról nem is beszélve hogy brókerenként úgyis változik.
2011. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néz meg a kondíciós listát a brókercégnél. Spread betting cégnél "specifikációk" vagy "piaci szabályok" vagy valami hasonló név alatt találod meg amit keresel
2011. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én is tőzsdézek de magamnak csinélok mindent a bankomnál van olyan előfizetési lehetőség amivel 5 perces késleltetéssel látom a BÉT részvényeinek aktuális értékét és ha venni akarok akkor veszek, ha eladni akkor meg eladom otthon interneten. Senki másra nem bíznám rá a pénzem!

2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!