Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikben érdemese...

Szerintetek melyikben érdemesebb vásárolní a teszkóban vagy az osanban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy melyikben, de sürgősen szerezz be egy helyesírási tankönyvet!
2011. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Felmérések szerint a Tesco drágább a többi bevásárlóközpontnál, az Auchannak jók a mutatói, de te döntesz!
2011. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, más nem ezt írta, de szerintem a tesco árai jóval kedvezőbbek, mint az auchané. Én bármikor bemegyek az auchanba, mindig elhűlök, hogy milyen drága minden, aztán fogom magam és átmegyek a t-ba.


Biztos attól függ, ki mit keres. Én leginkább az alapélelmiszereket keresem, de nem a leggagyibb minőséget.

2011. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a városban nincs Auchan, de van Tesco, Interspar, Lidl, Aldi és Penny Market.


Az Interspar és a Tesco a legdrágább messze a legdrágább, egy-két hanyagolható dolgot kivéve, úgyhogy én élelmiszert a Lidlben vagy Pennyben vásárolok.

2011. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a kettő közül kellene választanom, akkor csakis az Auchanba mennék, megyek, de szinte kivétel nélkül az Intersparba megyek vásárolni a fagylaltot kivéve, mert azt a Lidl-ben veszem.
2011. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt vettem észre hogy majdhogy nem édes mind1 hogy melyikbe megyek.Van ahol ez olcsóbb, van ahol az.Pl. a tescoban olcsóbb a tej, de az auchanban olcsóbb a cukor.
2011. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tescoban, mert az itt van a házunk mellett :)

Egyébként Auchanban csak párszor voltam, de nagyon drágának találtam.

2011. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!