Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a sciennet? Légyszi ne...

Mi az a sciennet? Légyszi ne az oldalt linkeljétek be, hanem saját szavaitokkal mondjátok el, mi is ez az egész és mi benne a csalás!?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm tagja ennek az akárminek és mondja, hogy milyen gazdag lett. Nem kérdeztem tőle, nem akartam, hogy hülyének nézzen.

Nem hiszem, hogy nincs csalás, ha csak ül az ember és az interneten pénzt keres.


2009. ápr. 16. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%

Ez egy nagyon jó dolog, tessék belépni, akár alám is!(no de ez nem a reklám helye)

ez egy olyan rendszer, aminek köszönhetően a vásárlásaidból adómentesen vissza tudsz igényelni pénzt... bővebb info az oldalon, illetve privátban tőlem

2009. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Pilótajáték. Kb 1-2 éven belül fog bedőlni.
2009. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Végre valaki aki eszénél van!!! Így van ez Piramis játék nem szabad bele folyni... ingyen nincs semmi ezt tanuljátok meg :)
2009. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
így van építs láncot minél több embert szervezz magad alá, és ők is szervezzenek maguk alá embereket, akik szintén a te embereid is. Egy nagy baromság, engem is próbáltak már beszervezni, nem vagyok kapható semmi ilyesmire. A Lyonessbe beléptem egy kedves ismerős kedvéért, de egy embert sem raktam magam alá, sőt az egésszel nem foglalkoztam egy dekát sem, már kértem azóta, hogy töröljenek ki belőle. Megszüntették a regisztrációmat, nem hiszek ezekben a nyavalyákban, nyugodtan gazdagodjon belőle meg mindenki aki szeretne.
2009. ápr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Én a lehető legkivesézőbb körüljárását választottam a témának. Had ne írjam le mennyire!

Két részre kell bontani a dolgot.

A vásárlós részével, nevezetesen, hogy vásárolj a termékpartnereknél és bizonyos jutalékot kapsz te is és a rendszer szerint még kiválasztottak , önmagában jó. Na nem egy bomba üzlet, mert a multik( akiket nem engednek be) - mert nem is mennének, nos még mindíg olcsóbbak mint kedvezménnyel a "maszekok".

Az embereknek alig van pénzük, a legolcsóbbat fogják keresni és fognak a termékpartnerekhez vándorolni, csakhogy a nevetséges 3-4%-ot megkapják. Mert hát a legtöbb üzlet ennyit ad és nem 10%-ot. A COOP-os 1%-ot meg hagyjuk, mert nevetséges.

A második része viszont nagyon "gáz géza". Ezzel nagyon kell vigyázni. Én regisztráltam ugyan, de mint fegyveres rendvédelmi szerv dolgozója igencsak résen kellett lennem és bizony kiderítettem mitől döglik a légy, vagyis most még egy ideig miből van pénze a gyorsan belépőknek.

Utalványokat foglalóznak, mondván hogy majd úgyis levásárolják. Hát a COOP os 1% hoz, hogy ki tudd használni és mondjuk foglalózol egy utalványt 10.000.-ft.-ért 1 milláért kellene a COOP-ban kenyeret meg tejet venned. Az utalványodat csak igy tudod érvényesíteni, saját értékén nem levásárolható.

Utalványokat JOG-okért foglalóznak, hogy azok hamarabb meglegyenek és a tényleges vásárlásokból kelljen kivárni, mert hát mondjuk meg őszintén az majd kb. évek múlva jönne csak össze, ha egyáltalán összejönne.

Többen több tízezrekért foglalóznak és szerencséjük is lehet, amig a többi kapzsi buta el hiszi és alájuk ők is befizetnek.

A lényeg: Nevetséges áruforgalom, nagy befizetett "előre letett" összegek és sok ezer bepalizott ember.

Nem szabad belefogni, mert egyfelől nem tudsz majd tükörbe nézni, és a pénzedet is elbukod.

Ja, és másokat is át kellene verned, mert neked abból lenne a legtöbb lé.

2009. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

18.51 es vagyok, az előző. Ja és nagyon tetszik,, ahogy azok, akiknek úgy ahogy megy megmagyarázzák " matematikailag" az üzletüket. a legelső válaszadó linkjét ha megnézed, van benne egy mókusos példa, na az tiszta és világos, vagyis matematikai képtelenség több pénzt valamiből kivenni, mint amennyit beletettek felár képzés vagy mások megkárosítása nélkül.

Ja és szaporodnak már a feljelentések is . Az APEH-nek meg a maga szempontjából kezd a dolog nagyon nem tetszeni.

Persze, hogy gazdagodnak most még a tagok, de kérdem miből??

Megmondom: Az utalvány foglalózásokból!

De nagyon nagyon sokan majd csak bottal üthetik a nyomát a pénzüknek.

Javaslom te is nézd át és próbáld megérteni, vagy kérd ki gazdasági pénzügyben jártas ember véleményét ő el fogja tisztán magyarázni neked.

Ja és itt az ország nyugati régiójában a vállalkozók is csak röhögnek az egészen és eszük ágában sincs a nevüket adni hozzá.

2009. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanaz mint az IlFerro! :)
2009. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2009. ápr. 18. 13:37
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Az interneten keresztül ezzel nem tudsz pénzt keresni, ne gondold, hogy ez valakinek úgy menne, hogy leül a géphez és pénzt keres. Komoly munka van mögötte. A pénz a rendszerben a kereskedők által adott kedvezményekből van. A foglalózás nem kötelező, ez mindenki saját döntése, hogy él-e vele. Egyébként nem értem, hogy miért gondolják azt az emberek zöme, hogy minden csalás amiből kisemberek pénzt tudnak keresni. Évekig tanultam, képeztem magam és az vár rám, mint minden alkalmazottra, egyik hónapról a másikra élhetek. Na ez amit én nem szeretnék, ha nem változtatok, ez várna rám életem végéig. Az előítéletekből pénzt nem lehet keresni, mindenki megnézheti a honlapon a tényeket, milyen rohamosan fejlődik a rendszer, hány ezer üzlet csatlakozott már, és már egy bank is a rendszert támogatja. Lehet félni, kritizálni, lepiramosozni stb. de a tényeket figyelembe kell venni. Javaslom, hogy kérdezd meg az ismerősöd, hogy mit is tett azért, hogy meggazdagodhatott. Szerintem azoktól kell tanulni, akik elértek valamit, nem azokra hallgatni akik nem.
2009. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!