Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SOS! Hol tudom elektronikus...

SOS! Hol tudom elektronikus úton megcsinálni az adóbevallásomat? Légyszi linkeljetek!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy utolsó pillanat, de aki megcsinálta volna, az mégse csinálta meg, és így nekem kell... De nem nagyon bonyolult az enyém, mert csak AM kiskönyvem volt!!!

Köszönöm!!!!


2010. máj. 19. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak AM kiskönyves jövedelmed volt, akkor ha az ebből származó jövedelmed nem érte el a 858.000.- forintot (nem a nettó kifizetések összege, hanem ami a munkaügyis igazoláson szerepel), akkor nem kell bevallanod.

Ha volt más, ADÓKÖTELES bevételed, akkor az APEH honlapjáról letöltöd az ÁNYK keretprogramot, majd a 0953as nyomtatványt és a súgóját. A gépen kitöltöd, nyomtatás előtt ellenőrzi.

2010. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

AMit kaptam a munkaügyi hivataltól, az így van lebonatva:

I. negyedév: 0

II. negyedév: 32400

III.negyedév: 75600

IV. negyedév: 18900

Akkor most mi van? Mert most beszéltem egy könyvelő ismerőssel, hogy segítsen, mit csináljak, és ő mondta, hogy kell...

2010. máj. 19. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, ha csak ez volt. A kitöltésiben is benne van. Jó az első válaszoló tájékoztatása. Az ismerősödnek biztos nem mondtad, hogy mennyiről van szó.
2010. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!