Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Antikváriumokban vesznek be...

Antikváriumokban vesznek be könyvet? Úgy átlagban egy botban 5-6 ezer ft. -ért kapható könyvet mennyiért vehetnek be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól eladható, új könyvet általában maximum a bolti ár harmadáért.
2011. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mennyiért veszik be nem tudom..de azt tudom,hogy nagyon nem éri meg oda bevinni.

Én nem is olyan régen voltam antikváriumban,mert több könyvet is keresek.Volt egy pasas aki az üzlet előtt egyszerűen kirakta a könyveit és 300 forintért árulta darabját.Mivel volt köztük Agatha Christie könyvek így tőle vettem meg 300 forintért amit az antikváriumban 1500-2000 forintért árultak..Meg is kérdeztem hogy miért itt árulja,miért nem adta be..A válasz,mert így jobban megéri neki..

Nos ezek után el lehet képzelni,hogy mennyit adhatnak érte.

2011. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte semmit. Én egyszer összeszedtem két nagy zsáknyi régi könyvet, lecipeltem az antikváriumba, kipakoltatta mindet, hármat (!) kivett belőle, adott 500 forintot... Pakolhattam vissza a két zsákot, megalázó volt, annyira pipa voltam hogy bedobtam egy kukába az egészet.
2011. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!