Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan népszerűsíthetnék, és...

Hogyan népszerűsíthetnék, és eladhatnék egy olyan terméket amelyet én találtam ki és sok mindenkinek tetszik?

Figyelt kérdés
Honlap készítésre gondoltam, és ott eladni, de ez nem kerül pénzbe? Adózni kell-e utána, meg ilyesmi.
2011. aug. 29. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyártás is megvan?
2011. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, igény szerint bármilyet!
2011. aug. 29. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabadalmaztatod és keresel egy olyan céget aki hajlandó legalább forgalmazni. Igen, adózni kell utánna.
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az hogy nincs még egy ilyen cég.

A honlapon való értékesítésért is kell fizetni?

2011. aug. 29. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, az ugyanolyan kereskedelmi tevékenységnek számít, de az legyen az első hogy szabadalmaztatatod.
2011. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És annak hogyan kezdjek neki?
2011. aug. 30. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:

[link] :)

De vannak olyan ügyvéek is akik külön a szabadalmi ügyekre specializálódtak, ha nem sajnálod a pénzt hogy a "találmányod" biztosan le legyen védve vagy bizonytalan vagy ilyen téren akkor érdemes hozzájuk fordulni. De én még mindig azt mondom hogy érdemesebb egy kész-vállalatnak eladni a jogokat, ők gyártanak és forgalmaznak, te pedig feltalálói jutalékot kapsz minden egyes eladott termék után, vagy akár egyéni megállapodás alapján havi fizetést.

2011. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!