Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem segítik a gazdagok...

Miért nem segítik a gazdagok (kivétel aki igen) a szegényeket?

Figyelt kérdés
Most azokra gondolok akiknek bőven van pénzük és megtehetnék.....
2011. aug. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert vérszemet kapnának és elkezdenének élősködni/rászállna a többi szegény is/nekem se segítene senki ha szegény lennék.
2011. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem....én ha nyernék segítenék azoknak akik megérdemlik...bár csak sok pénzem lenne.....nekem is nagy szükségem lenne rá.....:)de megértem azt is amit te írtál...:)
2011. aug. 29. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Jól írja az első, sajnos én is ezt tapasztaltam. Volt olyan "barátom", akit kihúztam a sz@rból, nagyon sok millió hitelét kifizettem, hogy ne árverezzék el a lakását, de egy év múlva jött megint, mert eladósodott újból. Egy év alatt felhalmozott 5 millió hitelt, plusz a késedelmi kamatokat és jött sírni, hogy el fogják adni a feje fölül a házat, ha nem segítek neki. Hát nem segítettem. Én sem lopom a pénzt, nem fogom senkinek finanszírozni a külföldi nyaralásait meg egyebeket. Mert miután már nem volt hitele, egyből kellett az új autó, az lcd tv, a külföldi nyaralás, persze hitelre. Aztán miután látta, hogy az érzelmi zsarolással semmire nem megy és nem fizetek, elkezdte fenyegetni a családomat. Na akkor telt be a pohár. Azóta senkinek sem adok pénzt, még kölcsön se!
2011. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gazdagok nagyobb arányban adakoznak, mint a szegények, így a kérdés értelmetlen.


Amúgy a segítéssel az a gond, hogy arra ösztökéled a másikat, hogy ne vállaljon felelősséget a tetteiért, mert mások megsegítik őket.

2011. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!