Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a kilakoltatásról?

Figyelt kérdés

Ma reggel láttam a hirTV-n, rákerestem interneten is. : [link]

Nekem valahogy sántít az, hogy "valaki" 14 millióért hozzájutott, olyan érzésem van, hogy ha én akartam volna sem licitálhattam volna a házra.......


2011. aug. 31. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az hogy 40 millióra értékelték fel. Valószínűleg lefizették az ingatlanbecslőt, hogy minél több hitelt kapjon.
2011. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Roppantul sajnálom. Biztos nagyon rossz lehet neki, hogy három évvel a nyugdíjkorhatár előtt fel tudott venni 18 milliót.
2011. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem tudom sajnálni! 18 milliós hitelt felvenni? A házban pedig egyedül élt!! Minek 1 embernek egy 42 milliós ház? Bár kétlem hogy ennyit érne az a ház, szerintem is lefizethette az értékbecslőt! Akik ekkora hitelt vettek fel azokat nem tudom sajnálni! Azokkal mutatok egy kis együttérzést,akik csak egy kis panelre vettek fel hitelt, hogy valahol lakhassanak. De aki olyan házat akar amire nincs szüksége(mert egyedül lakott) azokat nem sajnálom.
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés információ van a cikkben a hitelfelvétel körülményeiről, és az árverés is bundának tűnik.

Itt valami nem stimmel, az a véleményem.

2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!