Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Crediteforte.hu fenyeget a...

Crediteforte.hu fenyeget a Vatera miatt, ki mit tud erről?

Figyelt kérdés

A vatera.hu-n volt egy 450 ft-os elmaradásom, ami nem szúrta

ki a szemem, mert nem vagyok egy ,,rutinos" vatera felhasználó...

A postacímem ami meg volt adva a vatera.hu-n az egy ideiglenes cím volt az egyetemi éveimben laktam ott albérletben és már kb 1 éve nem lakom ott! Ezért a felszólító leveleket csak most kaptam meg a tulajdonostól... Azon felül, hogy rendezzem a 450ft-omat, kiszabtak valami 3700 forintos adminisztrációs díjat is! A cumi az egészben az, hogy a befizetési határidő 2011.10.11.-én lejárt és a levélben olyat írtak, hogy: Megbízónk a követelést polgári peres úton érvényesítheti Önnel szemben...

Mi tévő legyek?


2011. okt. 26. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
azt megkaptad e-mailben is, szóval nem hiszem, hogy levelet küldte csak....szerintem azonnal utald el a 450 Ft-ot és hivatkozz arra, hogy az utalás után kaptad meg a felszólítást.....én ezt tettem legutóbb :D
2011. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják, hogy kamu ez az egész Creditforte, meg nem csinálnak semmit... de mire fel vernek rám +3700 ftot?
2011. okt. 26. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez történt, csak miután már átutaltam a vaterának a díjat.

Azt mondták, őket ez nem érdekli, már át van adva az ügy.

Hívogattak vagy 2-3 hónapig, aztán leszálltak rólam.

Semmi következménye nem lett.. Csak a kéretlen hívások...

2011. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a 3700 Ft a behajtó cégnek a "díja". Munkadíj gyakorlatilag.

A férjemnek is volt ilyen gondja, ő is az ősidőkben vaterázott utoljára. Neki csekket küldtek, befizettük, azóta törölte magát a vateráról.

Én viszont nagy aukcióportálos vagyok :D

2011. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó befizetni ezt a behajtócég munkadíjat ,,adminisztrációs" díjat, de mint látom mások se fizették be...
2011. okt. 27. 10:33
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma én is kaptam egy levelet, a Creditexpresstől. Azt tudtam, hogy 325Ft-tal tartozok a Vaterának, de mivel nem akartam most eladni semmit,nem is foglalkoztam vele. Sajnos ők annál inkább, ugyanis ez már fizetési felszólító levél. A 325 forintomból ők csináltak 4137-et, adminisztárciós díjként feltüntetve. A baj ott kezdődik,hogy ma 2012.07.05-én kaptam meg, a határidő viszont 07.04 vagyis tegnap... Felhívtam őket, mert azt is leírták finoman,h ha kések vele eljárást indítanak ellenem... Tudom én vagyok a hibás,hogy azt az égedelem nagy összeget nem igyekeztem befizetni, na de mindennek van határa!!! Rápakolnak 3810Ft-ot és perrel fenyegetőnek!

2012. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, azonnal elutaltam a kb 400 Ft-ocskát és írtam egy levelet, hogy sajnos az utalás után észleltem a levelet...és ennyiben ki is merült a dolog, írták, hogy akkor oké....ezt tudom javasolni neked is
2012. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!