Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Árvaellátás. A középiskolai...

Árvaellátás. A középiskolai tanulói jogviszonyom megszűnésével nem járt tovább. Viszont most felsőoktatásba fogok járni. Teljesen újra kell igényelnem?

Figyelt kérdés

Édesapám tavaly halt meg. Akkor kitöltöttem a majd' félszáz kérelmi lapot, nehezen beszerezhető igazolásokkal alátámasztottam mindent. A tanulói jogviszonyom viszont akkor csak 2011. június 30-ig szólt. Eddig kaptam az ellátást is. Most, hogy beiratkoztam főiskolára, nappali tagozatra, az egész procedúrát újra kell csinálnom? Nincs mód arra, hogy csupán az új adatokat (az iskolaváltásra vonatkozóakat) közöljem? Az ONYF nyomtatványai között nem találtam megfelelőt...


20 éves vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 1. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

hívd fel a nyugdíjfolyósító igazgatóság info vonalát sürgősen.

a jó hír h ha nappalin tanulsz fogsz kapni árvaságit és októberben megküldik, a július, aug, szept és októberit is egyben.

2011. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! megoldódott! havalakinek a jövőben hasonló problémája lenne:


én a google-be beírtam a következőt: 57 FK REV LN

az első találat az onyf honlapjára irányított, egy pdf fájl volt, amit egyből le is töltöttem, és ezt kell kitölteni és beküldeni.

2011. szept. 17. 18:29
 3/3 Annuskácska válasza:

Szia.

Látom hogy régi kérdés de azért azt megkérdezhetem hogy a júniusi árvaellátást megkaptad júliusban?

Előre is köszi

2017. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!