Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » He elmultam 18 de még tanulok...

He elmultam 18 de még tanulok ujból kell kérelmezni a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Mivel ugye már nem vagyok tanköteles, de még tanulok középiskolában. Juliusba töltöttem be, augusztusba még megjött a júliusi családi, de most szeptemberbe nem biztos hogy megfog ezmiatt.
2011. szept. 1. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell újra kérelmezni, amíg folyamatos a tanulói jogviszonyod, küldik.

Ha augusztusban kaptál, akkor szeptemberben is fogsz. A tanév júniusban ér véget, a tanév szerinti utolsó csp-t júliusban küldik. Ha megszüntetik a csp folyósítását akkor már augusztusban sem küldenek és levelet is küldenek róla, hogy nem folyósítják tovább a csp-t.

2011. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem megszűnne arról értesítenek. De nekem volt anno valamilyen papír amit a sulival ki kellett töltetnem és visszaküldeni, hogy én még tanulói jogviszonyban vagyok.
2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!