Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek péntekig 40...

Hogyan szerezzek péntekig 40 ezer Ft-ot, vagy legalább a felét?

Figyelt kérdés

Elárverezi a bank az egyetlen ingatlanom, ha nem fizetek, és nem tudok miből. Ennivalóra sincs. Van egy 14 éves autóm, de azt nem tudom értékesíteni ilyen gyorsan. Állásom nincs, eddig a barátom segített, de összevesztünk. Lehúztak nagyon sok pénzzel rendőrségi ügy van belőle, azóta úszok el folyamatosan. Hogy fizessem ki péntekre a banki tartozásom?

Arany ékszerem sincs, hogy zálogba adjam.:(


2009. ápr. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
de azér inteneted van?
2009. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha elmennél alkalmi munkát vállalni, akkor lehet, hogy meglenne az egész, vagy legalább a fele!
2009. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, van internetem, mert üzleti ügyeimet bonyolítom rajta, de ez is megállt a válság miatt. A barátom segítségével be tudtam fizetni a csekket, de a következőre már nem jut majd. Ahol én élek, képtelenség alkalmi munkát találni.
2009. ápr. 20. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így senki nem tudja megmondani, nem ismerjük a lehetőségeidet és a körülményeidet, de találni nem fogsz, és varázsolni sem tudsz. Gyűjteni sem tudunk neked, sajnos magadnak kell megoldani.
2009. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, csak a kétségbeesés...
2009. ápr. 20. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon gáz a helyzet, akkor ... bár én isten ments, hogy felvegyek Tőlük pénzt, mert sokkal többet kell visszaadni. Szóval a Providentre gondolok... :( 06-40-... tudod... Még mindig jobb, minthogy elárverezzék a lakást. Nem? Sok szerencsét!
2009. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
40 000 Ft aprópénz,.......nem kellett volna filléres gondokba sodorni magad
2009. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van egy szoligépem (nem szendvics). Most épp szezonja van, és a csövek is tökéletesek benne, mert nem használtam sokat. Hol tudnám "azonnal" eladni? A teszveszre feltettem fotó nélkül, de gyanítom, hogy ott nem fog elkelni. Valami jó ötlet? Így a fele meg is lenne.
2009. ápr. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!