Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha pénz nem, csak a boldogság...

Ha pénz nem, csak a boldogság számítana, férfiként milyen, viszonylag hétköznapi foglalkozást választanátok?

Figyelt kérdés
Legyen érdekes,emberi kapcsolatokkal járó,viszonylag egyszerűen megtanulható,család mellett végezhető.
2011. szept. 5. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számítana, akkor én munkanélküli lennék.
2011. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Munkanélküli jól hangzik, a gond az,hogy a semmittevéstől nem érzed hasznosnak magad, elszigetelődsz,kimaradsz szakmai körökből,nem lesz társaságod,napi motivációd.. legalábbis magamból kiindulva...
2011. szept. 5. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:

(nem az első vagyok)


De lehet olyan hobbid, amit csinálsz (mintha munka lenne), fizetség nélkül. Karitatív tevékenység, dolgozhatnál alapítványoknak általad fontosnak tartott célért, stb.

2011. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szubjektiv, hogy kit mi tesz boldogga, kinek mi az erdekes...stb.

En biztos karitativ tevekenyseget. Vagy masször vallakozo lennek (ha mindegy lenne, hogy kifizetödö-e).

2011. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A masszőr tevékenységgel szimpatizáltam én is,de belegondoltam,hogy nem én válogatom meg a vendégeim,és akkor már rögtön nem buli:)

Írjatok még!

2011. szept. 5. 23:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Emberi kapcsolatokkal jaro - de csak neked szimpatikus emberekkel??? En nem tudok ilyenröl... mert az emberek sokfelek.

Esetleg leszükithetö a kör, pl. egy olyan luxusszallodat nyitsz, vagy ilyenben dolgozol alkalmazottkent, ahol a tartozkodast csak a felsöbb körök tudjak fizetni, tehat csak a felsöbb kör lesz a vendeged.

Ha viszont alkalmazott, akkor a feletteseiddel is kapcsolatban leszel, akiket nem Te valasztassz. Tehat nyiss egy ilyent! :)

Meg jobb, ha egy iylen szallodat alapitassz, es a vezetötöl, managertöl elkezdve mindegyiket Te veszed fel. Igy csak velük van kontaktusod, eleve neked szimpiket valasztassz, az alkalmazottak felvetelet majd ök elintezik.

De igy elzarva a vilagtol hamar unalmas lesz, es nem leszel boldog szerintem.

A boldogsag addig tart, amig el nem ered. Mihelyt elered a celodat, lanyhad a figyelmed es ujakat tüzöl ki magadnak. A cel az ut maga. Emiatt, ha nem vallalod, hogy mindenfele ember az utadba kerülhessen, akkor inkabb nem emberi kapcsolatokkal jaro munkat keresnek...

elözö

2011. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 okoska31 ***** válasza:

ACN-t ajánlom. Nekem bejött.


olcsobban.acnrep.com


innen már tudunk kontaktálni, meg látod, milyen termékek vannak - lesznek. (szolgáltatások)

2011. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!