Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkabb a penz vagy a boldogsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkabb a penz vagy a boldogsag szamit egy parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek a velemenyetekre....egy nem olyan rossz kapcsolat penzell kis veszekedessel vagy inkabb egy jo kapcsolat penz nelkul es veszekedes nelkul....?? hmmm...
2009. aug. 24. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jo kapcsolat penz nelkul es veszekedes nelkul. Nem a penz szamit, hanem a boldogsag es a harmonikus, megerto kapcsolat.
2009. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A pénz elveszhet, és akkor pén és boldogság nélkül maradunk. De ha szeretjük egymást a szűkös helyzeteket is túléljük, mert a szerelem bármire képes. Én így vagyok ezzel.

16L

2009. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt eldönteni nem lehet, az élet változatos helyzeteket alkot, de a mai világban inkább a pénz dominál!

-ReapeR-23/F

2009. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most akibe szerelmes vagyok ( nem vagyunk még együtt) Felőlem aztán lehetne akármilyen szegény, akkor is ugyanaz az ember lenne számomra ( hozzáteszem, fogalmam sincs, milyen anyagi helyzetben van, de rohadtul nem is érdekel! Azért szeretem, amilyen az ember!)
2009. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

egy jó kapcsolat pénz nélkül és veszekedés nélkül!!

A pénz nem boldogít,de szerintem nem normális ha vki a pénze miatt van együtt vkivel!

Inkább leszek csóró szerelmes(ahol minden ok),mint fullgazdag boldogtalan(ahol minden probléma)

egy 20 éves lány

2009. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha a pénz irányít egy kapcsolatot. Akkor hol a szerelem? Ha valaki a pénz miatt boldog egy kapcsolatban, azt már megette a fene... De sajnos vannak ilyen emeberek,akik azt hiszik, attól boldogok, hogy úsznak a pénzben. Ők azok az emberek, akik a luxus dolgokért élnek, nem a szerelem miatt. Egyre anyagiasabb világban élünk.
2009. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hmm, hát lehet hogy huszonévesen lehet pénz nélkül szerelmesnek lenni, de 30 fölött... A csajok nagyon megbámulják a pénzes, vagy pénzesnek látszó csávókat.

Úgy látszik, őszintébbek :)

2009. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nálam a pénz!
2009. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó kapcsolat szegényen,veszekedés nélkül.Nem a pénz számít.
2009. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó kapcsolat pénz nélkül.
2009. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!