Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PLUS 500? Megéri tőzsdézni neten?

Jozsi2011 kérdése:

PLUS 500? Megéri tőzsdézni neten?

Figyelt kérdés
Kaptam reklámot a Plus 500 nevű programról. Demó módban használom is és már 800 Ezer Ft hasznom van "virtuálisan persze...". DE MI A BUKTATÓ???? Biztos nem úgy van, hogy utalok 10 ezret és ha elvesztem akkor elvesztem... ha nyerek akkor nyerek... Mik a rejtett költségek?
2011. szept. 7. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A buktató az, hogy valódi pénzzel más döntéseket hoz az ember, mint demó pénzzel. A hosszútávú sikeres kereskedéshez komoly tudás és tapasztalat kell.

A plus500-at egyébként sok helyen nem javasolják.

2011. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A plus500-at miért nem?

Nem értem a szaktudás miértségét... egyszerűnek tűnik... olcsón veszek és drágábban adok.

Vagy csak átverés az egész?

2011. szept. 7. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A plus500-at miért nem?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Nem értem a szaktudás miértségét... egyszerűnek tűnik... olcsón veszek és drágábban adok.


Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki multimilliárdos lenne. Egyszerűnek tűnik, de hidd el nem az!


Vagy csak átverés az egész?


Ha a cég megbízható, akkor nem átverés.

2011. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! KÉRDÉSEMET LEZÁRTAM!!! ÍGY MÁR VILÁGOS MINDEN!!!
2011. szept. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!