Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az emberek ezt nem veszik...

Az emberek ezt nem veszik észre? Vagy hogyhogy megéri nekik ilyen áron adni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma vettem a dm-ben 400ml-es sampont, 500 ft körül volt. Ugyanaz a típus, csak 250 ml 600 valamennyi volt. Ez hogyhogy így van? Van olyan, aki ennek ellenére a 250 ml-et veszi meg?
2011. okt. 28. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor észreveszik, de nincs szükségük a nagyobb kiszerelésre, hiába jön ki arányosan olcsóbban.

Például élelmiszerdiszkontban a 0,5 literes ásványvíz ugyanannyiba kerül, mint az 1,5 literes, de sok esetben a 0,5 literes hasznosabb, mert nem akarod hurcolászni a 3x akkorát.

2011. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az ásványvíz esetén megértem, hogy sokan vesznek fél litereset akkor is, ha drágább úgy

viszont a samponnál még mindig fura nekem ez..azért azt mégsem 2naponta vesz az ember és minél később fogy el, annál jobb, szóval számomra elég egyértelmű, hogy kevesebb pénzért veszek többet

2011. okt. 28. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem veszik észre. Sokan droidként vásárolnak. Bemegy a kedvenc 250 ml-es samponjáért, és megveszi. Nem szánja rá az időt, hogy megnézze, van-e jobb lehetőség. Lehet, hogy te sem vettél észre egy mégjobb lehetőséget.
2011. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!