Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mit jelent, hogy valami...

Az mit jelent, hogy valami számla ellenében történik?

Figyelt kérdés

Az árukeresős partnerprogramra regisztráltam és ott ki van emelve,hogy a kifizetés csak is számla ellenében történik.

Ez azt jelenti,hogy nekem meg kell írnom egy számlát(olyat mint pl. amit a villanyért kapunk) és elküldeni nekik?


2009. ápr. 21. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt az oldal:

[link]

2009. ápr. 21. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... igen! Azt jelenti, hogy ha adsz /tudsz adni/ számlát, arra fizetnek. Ahhoz pedig, hogy számlaképes legyél, minimum vállalkozónak kell lenned!
2009. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát,hogyha nem vagyok vállalkozó,akkor ezzel fölösleges szórakoznom,mert úgysem kapom meg a megszerzett pénzt?
2009. ápr. 21. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos! Csak ezt sokszor elhallgatják, mintha titkolni való dolog lenne. Azért nem akarok én sem sokszor internetes munkát vállalni, mert vállalkozói kell hozzá. 14 évig voltam vállalkozó, éppen elég volt.Még egyszer nem hagyom lefölözni a nyereségemet, a munkám gyümölcsét!
2009. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a havi 10.000,- Ft határ!
2009. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha van egy ismerősöm,aki vállalkozó és megkérem,akkor ő ki tudja állítani a számlát?Ebből származhat neki valamiféle hátránya?
2009. ápr. 22. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősöd állítja ki a szmlát akkor neked ahhoz konkrétan semmi közöd, mivel ő lesz az "eladó" és a cég amelyikről szó van a vevő. Tehát te ebben az ügyletben nem leszel benne. Elvileg a cégnek a te barátodnak kell, hogy teljesítse a kifizetést és a te barátod pedig kell hogy a könyvelésében ezeket a számlákat elszámolja, feltüntesse, az adózás szempontjából figyelembe vegye. Szóval szerintem ez hülyeség, nem járható út.
2009. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!