Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen internetes munkák vannak?

Milyen internetes munkák vannak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:21
 1/6 anonim válasza:
mihez ertessz? mert nincs olyan h hiphopp van penz azert meg kell dolgozni :)
2011. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát valami közvélemény kutatás például.
2011. szept. 12. 21:24
 3/6 anonim válasza:
abbol max ugy tudsz, hogy a kerdoivnel kiteszel hirdeteseket :) ha komolyabban erdekel a dolog, akkor irj pm et mert valamennyire ertek hozza :)
2011. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már keresgélek elég régóta.eddig mid kamu volt szerintem.:( de ha valaki tud akkor engem is érdekel
2011. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Statisztikusként nem tudok bekerülni semmilyen közvéleménykutatásba, ilyeneket végzettség nélkül és csak interneten nem is lehet végezni.

1,5 éve keresek munkát, de neten abszolút semmi, mind lehúzás volt.

Esetleg ami bejöhet az a telefonálgatós-ügyféltoborzós munka, ahol ha viszel új vásárlókat, kapsz jutalékot.

Vagy fordítás, webszerkesztés, de ahhoz is tudás kell.

2011. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legjobb pénzkeresés ha magad agyalod ki a dolgokat,sokan vígan élnek belőle,egy példa: létrehozol egy weblapot,leregisztrálsz egy domaint neki,amit megtöltesz sok érdekes témával,esetleg innen onnan ellopkodsz napi híreket és egy hírportált készítesz,majd miután elérsz egy szép látogatottsági számot eladod a reklámfelületeket,na pl ez egy internetes munka,minél okosabb vagy annál több pénz,pl ide a gyikra a legkisebb legeldugottabb reklámfelület 18.500ft/hó,és számold össze hány reklám van.
2011. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!