Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire valósak...

Szerintetek mennyire valósak az internetes munkák?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot hogy különböző weboldalakon,fórumokon stb kellene hirdetéseket feladnom.Mindössze annyi lenne a dolgom és ezért fizetnének nekem egy külön elektronikus számlára,amiről átutaltathatom saját folyószámlámra a pénzt.Véleményeket szeretnék,akik már dolgoznak ilyenben vagy dolgoztak.
2011. júl. 21. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress rá a hirdetés szövegére, ezeket általában tucatjával hirdetik.

Nem pl. "pénz a neten", awsurveys, "unod, hogy visszautasítanak", könnyű kereset és hasonlók?

2011. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu.
2011. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként kikötötték,hogy ez nekem pénzbe nemkerül,se most sem később nem kell befizetnem semennyit.
2011. júl. 21. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress utána google-n, írd be pl a keresőbe az e-mail címüket, én anno így bizonyosodtam meg az összes ilyen "Munkáról" hogy kamu. Az hogy nem kell befizetned semmit még nem jelenti azt hogy valós is, lehet ki se fizetnek téged. Jól nézz utána.
2011. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele, hogy milyen értéket adsz hozzá te egy cég tevékenységéhez azzal, hogy "hirdetéseket adsz föl". Miért nem tudja a megbízód maga feladni azokat ahirdetéseket? Milyen szolgáltatást végez, milyen terméket forgalmaz az adott cég? Mennyi hasznot hoz neki az a tény, hogy egy adott oldalon megjelenik a hirdetése? Ebből a haszonból mennyit tud kifezetni annak, akit megbízott a hirdetése feladásával? Az általad leírt imformációk alapján azt sejtem, egyszerű pilótajátékról van szó, de elég felszínes információt adtál róla.


Mellesleg, mindennek semmi köze az internetes munkák valós mivoltához. Egy munka nem attól valós vagy nem valós, hogy "internetes".

2011. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!