Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a gerinctelen...

Mit tehetnék a gerinctelen főnökömmel?

Figyelt kérdés

Ketten dolgozunk egy munkakörben a kolléganőmmel. Már többször előfordult, hogy ha valamelyikőnk szabadságon van, akkor azt szapulja és fordítva.

Nem is enyhén, hanem gyakran magából kikelve ordít, nem számít, hogy ki hallja. Pont ma történt az eset, hogy én szabin vagyok és én vagyok a szar alak odabent, mert egy számlát, amit én állítottam ki megreklamáltak. Nem jogosan és én el tudnám mesélni neki, hogyan számoltam ( a kolléganőm leellenőrizte és szerinte is helyes), de a főnököt nem érdekli, hogy mi az ok, csak hogy valaki reklamált. Azt mondta, hogy mindig azzal van a baj, aki nincs ott és elege van a pontatlanságomból.

Ezt onnan tudom, hogy felhívott a kolléganőm, hogy rákérdezzen a számlára és erre magkapta, hogy minek hívott fel.

A főnök egyébként egy 65 körüli begyepesedett f@sz. Az ő felettese az ügyvezető. Érdemes vele erről beszélni?


2011. szept. 13. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a kolleganőddel együtt beszéljetek vele, mondjátok meg neki, hogy ha nem tetszik neki a munkátok, akkor vagy mondja azt, hogy ki vagytok rúgva, vagy próbáljon meg értelmes ember módjára viselkedni.

ha nem használ, akkor menjetek el az ügyvezetőhöz, de javaslom, hogy együtt a kolleganőddel, két embernek könnyebb, meg nagyobb a hatása is :D

2011. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is az előző hozzászóló megoldását tartom a leghelyesebbnek.

Hasonló cipőben járok, csak az én főnökömnek semmi, de tényleg semmi nem jó, mert ő mindent jobban tud. Ezért nem is strapálom magam, és teszem azt, amit én látok jónak. Eddig még nem volt belőle balhé, a fülem mellett meg elengedem, amiket mond.

2011. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!